forumforumfelicitarihoroscop

FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

E un cadou ok?

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Viața în doi
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
catal1na

Data înscrierii: 01/Apr/2008

MesajTrimis: Mar Apr 01, 2008 2:03 pm    Titlul subiectului: E un cadou ok? Răspunde cu citat (quote)

Eu si iubitul meu, facem 2 ani de cand suntem impreuna, peste cateva zile, m-am gandit sa ii fac un cadou special, ceva romantic si potrivit pentru o asemenea ocazie. Zilele trecute cautand pe internet cateva idei, ma gandisem la o lenjerie sexy, ceva ce cu siguranta, la cum il cunosc eu pe el, i-ar fi placut. Apoi am gasit, niste bikini comestibili si mi s-au parut excelenti pentru o surpriza speciala.
Insa acum, parca nu ma mai incanta atat de mult ideea, imi fac griji ca poate nu i-ar place atat de mult pe cat cred eu si sincer nu as vrea sa stric momentul. E pur si simplu prea important pt mine, pt noi...
M-am gandit ca cel mai bine ar fi sa cer cateva sfaturi, bikini ar fi acestia , prima data ma gandisem sa iau pt mine, insa nu ar fi fost prea potrivit, zic eu, si am ales pt el, iar faptul ca au aroma fructului pasiunii, desi nu stiu care anume este, mi s-a parut extraordinar.
Insa, dupa cum va spuneam, acum, dupa ce m-am mai gandit putin parca nu mi se mai par atat de extraordinari, adica ma incanta foarte mult idee, dar nu stiu cat de sexy este faptul ca sunt comestibili, ca idee... mi se pare super ok, insa pana la faptul propriu-zis...
As fi foarte recunoscatoare pentru cateva pareri si eventual sfaturi pentru o alta alegere, poate am stat si prea mult sa ma gandesc si nu mi se mai pare asa...speciala ideea.
Va multumesc!!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
deea202

Data înscrierii: 31/Mar/2008
Locație: cluj

MesajTrimis: Mar Apr 01, 2008 8:00 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

e buna si ideea ta..dar daca as fi in locul tau...mai ales k faceti 2 ani impreuna..as cumpara ceva care sa se pastreze pt mlt timp...gen...o bratzara sau...nush..ceva care sa poarte tot timpul si sa ii aminteasca de tine..pupici
Sus
pantoficustil

Data înscrierii: 12/Oct/2011

MesajTrimis: Mie Noi 09, 2011 5:20 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Daca nu esti chiar asa de sigur de aceasta alegere atunci ar trbui sa mai meditezi aspra ei si sa mergi de aceasta data pe un alt fel de cadou, un cadou care va ramane mult timp de acum inainte...
Sus
Valentina01

Data înscrierii: 21/Mar/2012

MesajTrimis: Mie Mar 21, 2012 12:08 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

interesanta ideea dar parerea mea e ca aia merg foarte bine de Sf valentin sau de dragobete..acuma depinde de ce preferi....ideea cu bratara este buna,sau un lantisor...chestii dastea
Sus
ioana45

Data înscrierii: 21/Mar/2012

MesajTrimis: Mie Mar 21, 2012 2:43 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

incearca ceva mai frumos... imi place mai mult ideea cu lantisorul sau bratara...
Sus
rodicap80
Vizitator

MesajTrimis: Vin Mai 25, 2012 5:08 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ideea e interesanta,insa putin cam nepotrivita pentru o asemenea zi importanta.
Gandeste-te mai bine si fa-i un cadou,dar ceva ce sti tu ca ii place si care sa aiba o insemnatate.
Sus
Mirela13
Vizitator

MesajTrimis: Mie Aug 22, 2012 12:12 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

cat de deschisi sunteti pe partea intima?daca sunteti deschisi nu cred ca va fi o problema acest lucru...iubitul meu si-ar dori sa fac astfel de lucruri...
Sus
Gabriela85
Vizitator

MesajTrimis: Joi Aug 23, 2012 8:41 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Eu zic ca orice cadou venit din partea ta e bine venit Smile gestul conteaza Smile si sa va simtiti bine :> succes Very Happy
Sus
b37dra

Data înscrierii: 12/Feb/2013

MesajTrimis: Mar Feb 12, 2013 3:31 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Eu mereu i am cumparat sotiei de ziua ei ce stiam ca si doreste,farduri,tricouri,etc
Can a fost ziua mea mi a cumparat tot felul de balari(asta i parerea mea) si am avut o discutie,eu am o pasiune cu pesti de acvariu si ea nestiind ce sa mi cumpere la acvariu tot eu i am dat niste idei,daca vrei sa afli exact ce mi doaresc ,fara sa stiu vorbeste pe mess sau telefon cu unul dintre prieteni mei care au aceeasi pasiune cum am facut o si eu,asa am aflat ce si doreste vorbind cu o preietena
Anul asta de ziua mea am primit 2 neoane si un drosar(fara drosar nu ar functiona neoanele) si a fost cel mai frumos cadau,nu lenjerie comestibila,nu jucari sexuale
Nefiind vorba de zi de nastere si doar de ani impliniti impreuna tot mai reusit este cadaup pe care si l doreste si nu pe cel care ti l doresti tu
PS-2 neoane si un drosar,cel mai ciudat cadou dar pe mine m a multumit peste asteptari,cumparal ce vrea el nu ce vrei tu
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Viața în doi Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
TopFeminin.ro