forumforumfelicitarihoroscop

FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Nume de copii

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Tinere mămici
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
diana-design

Data înscrierii: 16/Mar/2008

MesajTrimis: Sâm Mar 29, 2008 10:03 pm    Titlul subiectului: Nume de copii Răspunde cu citat (quote)

Ce nume de copii va plac?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
khryss

Data înscrierii: 09/Mar/2008
Locație: pitesti

MesajTrimis: Sâm Mar 29, 2008 10:14 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

nume pe care mi le-as fi dorit eu sa le am...
de ex imi place numele de alexandru, daca m-ar fi chemat asa nu imi parea rau, dar daca mama mi`ar fi pus.. robert de ex sau stefan cred ca ma duceam ca imi schimb numele.
Sus
diana-design

Data înscrierii: 16/Mar/2008

MesajTrimis: Sâm Mar 29, 2008 10:33 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

mie imi place robert Razz sau gabriel pentru baiat iar pentru fete iris sau clara
Sus
Afi

Data înscrierii: 10/Mai/2008
Locație: USA

MesajTrimis: Sâm Mai 10, 2008 4:16 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Buna ,
Cam tirziu dar vi le spun si eu pe ale mele:
Claudia, Ioana,Laura.
Pentru baieti:
Mircea,Paul,Sergiu,Matei,Andy.

Bine v-am gasit.
Sus
lorra

Data înscrierii: 24/Sep/2008

MesajTrimis: Joi Sep 25, 2008 11:58 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

buna...dupa o intreaga lista de nume de baietei (caci stiam sigur ca asa va fi) ne-am oprit la Rares Stefan si ne-a placut foarte mult Smile
Sus
claudiabudea

Data înscrierii: 23/Aug/2009
Locație: IRLANDA

MesajTrimis: Dum Aug 23, 2009 1:04 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Pe copiii mei ii cheama Fabian Raul,Alissya Julia si Andrew Erik.Imi place si Mark sau Matei si pt fetite Diana sau Emily.
Sus
Ruxy.nr.1

Data înscrierii: 10/Oct/2009

MesajTrimis: Sâm Oct 10, 2009 4:05 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

mi-a placut de claudiabudea!frumoase numele..desi la ceilalti nu inteleg dc va plac numele astea atat de comune..nu va doriti si voi ca,copilul vostru sa aiba un nume deosebit?si nu un nume pe care il auzi la toate coltzurile de strada?????
Sus
Ruxy.nr.1

Data înscrierii: 10/Oct/2009

MesajTrimis: Sâm Oct 10, 2009 4:06 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ruxy.nr.1 a scris:
mi-a placut de claudiabudea!frumoase numele..desi la ceilalti nu inteleg dc va plac numele astea atat de comune..nu va doriti si voi ca,copilul vostru sa aiba un nume deosebit?si nu un nume pe care il auzi la toate coltzurile de strada?????

si mamidiana nu,NU toate numele de copii st frumoase..ti se pare!!!
Sus
Roberta

Data înscrierii: 06/Apr/2012

MesajTrimis: Mie Iun 06, 2012 10:02 am    Titlul subiectului: Re: Nume de copii Răspunde cu citat (quote)

diana-design a scris:
Ce nume de copii va plac?

Pentru fete: Sara, Teodora, Maria
Pentru baieti: Alexandru, Matei, Cosmin
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Tinere mămici Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
TopFeminin.ro