forumforumfelicitarihoroscop

FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Cat de tolerabili suntem??

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Viața în doi
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
peace4ever

Data înscrierii: 28/Mar/2008

MesajTrimis: Sâm Mar 29, 2008 5:02 pm    Titlul subiectului: Cat de tolerabili suntem?? Răspunde cu citat (quote)

Cum veti proceda daca fiica vostra va anunta ca, se marita cu un baiat de etnie roma. Question
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
desyre

Data înscrierii: 23/Feb/2008
Locație: pitesti

MesajTrimis: Sâm Mar 29, 2008 5:59 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

daca e un tigan cum e codrut din inima de tigan ok, daca nu, o reneg Smile
Sus
c-tina

Data înscrierii: 07/Mar/2008

MesajTrimis: Dum Mar 30, 2008 9:32 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

o dezmostenesc si apoi sa se marite cu cine vrea
Sus
peace4ever

Data înscrierii: 28/Mar/2008

MesajTrimis: Dum Mar 30, 2008 10:39 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

ma intreb , daca ati gandi la fel daca situatia ar fi alta decat cea descrisa.
Sus
khryss

Data înscrierii: 09/Mar/2008

MesajTrimis: Dum Mar 30, 2008 12:08 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

la ce anume te referi? adica sa nu se marite cu el?
Sus
deea202

Data înscrierii: 31/Mar/2008
Locație: cluj

MesajTrimis: Lun Mar 31, 2008 6:45 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

pai cum sa procedezi?o sustii si atat.daca nu esti de acord tot o sa se marite cu el...doar k o sa fie trista in ziua nuntii ei..vrei asta?nu cred.am 19 ani si dak as avea ceva cu cineva de etnie roma mama nu ar mai vb cu mine.dar daca m-as indragosti de un baiat de etnie roma putin mi-ar mai pasa de ce zice mama...sau ma rog..mi-ar pasa..dar poti face multe lucruri cand esti indragostit.
Sus
khryss

Data înscrierii: 09/Mar/2008

MesajTrimis: Lun Mar 31, 2008 6:50 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

daca as avea un copil si el ar avea o relatie cu un rrom, poate as lasa-o in pace, dar sa nu vina cu ala la mine in casa, sau cu cineva din fam lui.
Sus
mikha3la

Data înscrierii: 11/Apr/2008

MesajTrimis: Vin Apr 11, 2008 2:01 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Eu am baiat, si el s-ar putea indragosti de o fata de etnie rroma, niciodata sa nu spui niciodata. Wink E foarte dificil ca parinte sa fi in situatia asta, dar cred ca trebuie sprijinit copilul, pentru ca e posibil sa se casatoreasca si fara ca parintii sa fie de acord. Dar sper ca prin educatia care le-o dam copiilor nostri, vor invata sa aleaga ce este mai bine pentru viitorul lor. Daca dragostea este impartasita, atunci cred ca conteaza si caracterul, sufletul, educatia.... Eu i-mi doresc fericire pentru copilul meu... daca el e fericit inseamna ca si eu sunt fericita
Mi-ar place sa-si aleaga o fata pe care sa o pot iubi (doar i-mi va fi nora Smile , dar asta e doar alegerea lui.
Sus
virtuala

Data înscrierii: 13/Mar/2008
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Lun Apr 14, 2008 1:00 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

eu una nu sunt rasista...pana la urma suntem oameni cu totii
Sus
lauraneacsu

Data înscrierii: 12/Mai/2008
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Mar Mai 13, 2008 9:32 pm    Titlul subiectului: laura neacsu Răspunde cu citat (quote)

chiar nu stiu cum asi gandi atunci mai e pina atunci
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
pantoficustil

Data înscrierii: 12/Oct/2011

MesajTrimis: Mar Noi 08, 2011 5:14 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ofac sa inteleaga ce viata ar duce ea cu un astfel de baiat...daca nu intelege o conving eu intr-un fel, dar cu siguranra nu as lasa-o sa faca asa ceva, nu as lasa-o sa-si distruga viata...
Sus
mereu_acelasi

Data înscrierii: 25/Dec/2011
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Dum Dec 25, 2011 11:40 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

pana la urma daca cei doi s einteleg, ce sa faci? Unde e iubire nu mai conteaza etnia pana la urma...
Sus
rodicap80
Vizitator

MesajTrimis: Lun Mai 28, 2012 12:46 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Nu o sa stau niciodata in calea fericirii copiilor mei.Sunt liberi sa se casatoreasca absolut cu oricine vor ei, indiferent de nationalitate, religie, sau alte chestii de genul asta.
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Viața în doi Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
TopFeminin.ro