forumforumfelicitarihoroscop

FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

mari sau mici?

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Sâni
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
krmen21

Data înscrierii: 03/Mar/2008
Locație: braila

MesajTrimis: Vin Mar 21, 2008 11:48 pm    Titlul subiectului: mari sau mici? Răspunde cu citat (quote)

credeti ca femeile cu sanii mari sunt mai atragatoare decat cele cu sanii mici?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
desyre

Data înscrierii: 23/Feb/2008
Locație: pitesti

MesajTrimis: Sâm Mar 22, 2008 12:02 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

da si nu, nu-ti pot raspunde printr-un cuv. depinde de situatie, de cat de mari sau mici sunt
Sus
krmen21

Data înscrierii: 03/Mar/2008
Locație: braila

MesajTrimis: Lun Mar 24, 2008 5:53 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

in plus,o femeie poate sa arate bine si fara sani,cu toate ca nu e atat de 'femeie' ca una care ii are.
Sus
pisicutza

Data înscrierii: 11/Apr/2008
Locație: c-ta

MesajTrimis: Vin Apr 11, 2008 7:36 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

nu conteaza marimea ...ci forma
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
deea1

Data înscrierii: 25/Aug/2008
Locație: bistrita

MesajTrimis: Lun Aug 25, 2008 11:42 pm    Titlul subiectului: Re: mari sau mici? Răspunde cu citat (quote)

krmen21 a scris:

hmm..pot sa iti zic, ca unii barbati prefera femeile cu sani mari, altii cu sani mici. Forma conteaza...
Sus
Keelin

Data înscrierii: 24/Ian/2009
Locație: Milano

MesajTrimis: Sâm Feb 21, 2009 9:17 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

cred ca ati sarit peste sanii potriviti ati vb doar de cei mari si mici.cred ca fetele care au sanii potriviti sunt cele mai fericite.... Laughing
Sus
eu

Data înscrierii: 02/Mar/2009
Locație: atena grecia

MesajTrimis: Vin Mar 06, 2009 1:52 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fetele am si eu o intrebare sunt in dubii :roll: unele fete imi zic sa port sutien altele nu...eu am 90 la sani..si am impresia k sunt lasati..voi ce ziceti? :shock:
Sus
Anna

Data înscrierii: 22/Mar/2011

MesajTrimis: Mar Mar 22, 2011 12:03 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

eu a scris:
fetele am si eu o intrebare sunt in dubii Rolling Eyes unele fete imi zic sa port sutien altele nu...eu am 90 la sani..si am impresia k sunt lasati..voi ce ziceti? Shocked
Nu sunt eu experta in asa ceva..dar te`as sfatui sa porti sutien la acea marime a sanilor..
Sus
cristianlay

Data înscrierii: 31/Aug/2011
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Joi Sep 01, 2011 12:06 am    Titlul subiectului: Re: mari sau mici? Răspunde cu citat (quote)

krmen21 a scris:

cred ca nu conteaza nici marimea nici forma, ci trebuie sa-i placa partenerului de viata.

in general barbatii prefera sa vada genul de sani playboy, siliconati, perfect rotunzi, asta probabil pentru ca pana acum nu prea vedeai peste tot forma "perfecta", dar deja de la un timp este plin peste tot si a devenit cam uzual incat nu prea mai incita atat de mult

probabil pe multi i-ar inhiba ca partenera sa aiba silicoane, stiind ca e ceva sintetic, poate chiar frica de a se sparge ...

conteaza mult si corpul femeii, pe unele le avantajeaza sanii mari, pe altele nu. sunt fete foarte dragute care au sanii mici dar frumosi.

cred ca singura problema ar fi sanii care se lasa foarte mult, acolo trebuie intervenit cu sport pentru intarirea muschilor
Sus
oanadraga
Vizitator

MesajTrimis: Vin Apr 27, 2012 12:19 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

cel mai bine este intre...nici prea prea nici foarte foarte
Sus
raluca90

Data înscrierii: 12/Mai/2012

MesajTrimis: Sâm Mai 12, 2012 11:10 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Forma conteaza in primul rand.
Sus
stefanica
Vizitator

MesajTrimis: Lun Iun 25, 2012 8:34 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

sanii nu cred k sunt cei mai importanti...degeaba ai tate mari daca minte e putina!
Sus
Anastasia
Vizitator

MesajTrimis: Mie Aug 22, 2012 9:25 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

daca am intreba barbatii ei ar spune ca sanii sunt foarte importanti...dar si noi fetele uneori ne dorim sa avem ceva mai mult in sutien...
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Sâni Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
TopFeminin.ro