forumforumfelicitarihoroscop

FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

untul de corp

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Îngrijirea corpului
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
krmen21

Data înscrierii: 03/Mar/2008
Locație: braila

MesajTrimis: Mie Mar 19, 2008 5:11 pm    Titlul subiectului: untul de corp Răspunde cu citat (quote)

foloseste cineva unt de corp?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
nicoleta

Data înscrierii: 19/Mar/2008

MesajTrimis: Joi Mar 20, 2008 10:10 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Consider normala ingrijirea corpului,este esential pentrui o femeie sa arate bine si sa se simta binein pielea ei.Insa nu cred ca folosirea untului pentru corp este cea mai buna algere.....sunt si alte lotiuni care pot fi aplicate pe corp,care sa aiba in acelasi timp rol de hidratare,dar si un miros placut.Este alegerea fiecaruia. Wink
Sus
krmen21

MesajTrimis: Joi Mar 20, 2008 10:19 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

da,asa ,dar stiu ca untul de corp e la moda acum.spre exemplu am incercat un unt de cocos.era tester.mirosea ingrozitor de frumos.dar mai multe nu stiu...
Sus
desyre

Data înscrierii: 23/Feb/2008
Locație: pitesti

MesajTrimis: Vin Mar 21, 2008 5:31 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

recunosc ca nu auzisem de el, dar astept parerile vs , poate ma convingeti sa-l incerc
Sus
krmen21

MesajTrimis: Vin Mar 21, 2008 5:33 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

miros foarte frumos unturile de corp.si par mai naturale decat alte produse
Sus
desyre

MesajTrimis: Vin Mar 21, 2008 6:04 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

aha, tu de la ce firma l-ai incercat?
Sus
krmen21

MesajTrimis: Vin Mar 21, 2008 11:51 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

era ceva de la Greenland,desyre
Sus
desyre

MesajTrimis: Sâm Mar 22, 2008 2:20 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

mda.. e scump ? Very Happy
Sus
krmen21

MesajTrimis: Dum Mar 30, 2008 9:57 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

nu cred,nu mai tin minte.am vrut sa-mi cumpar dar m-am uitat dupa altceva si am uitat.
Sus
askloris
Vizitator

MesajTrimis: Lun Apr 06, 2009 4:41 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Va invitam sa incercati untul nostru de shea, pur 100%, in diferite creme!
Cremele sunt din unt de shea (din Africa) plus uleiuri esentiale, nimic altceva artificial adaugat!

Sus
Ruxy.nr.1

Data înscrierii: 10/Oct/2009

MesajTrimis: Sâm Oct 10, 2009 4:21 pm    Titlul subiectului: dap:D Răspunde cu citat (quote)

eu folosesc unt de corp de cocos,de morcov,de rodii...este excelent mai ales ca iti tine piela hidratata o zi intreaga...mai ales vara daca alegi sa porti o fusta scurta si te dai cu unt de corp picioarele si nu numai chiar si mainile etc..arata f sanatoase si hidratate!;)eu nu as schimba untul de corp cu nici o crema!Wink
Sus
mirelaiones

Data înscrierii: 29/Apr/2011

MesajTrimis: Mie Noi 09, 2011 2:27 pm    Titlul subiectului: Ati incercat produsele Weleda? Răspunde cu citat (quote)

Buna! Voi ati auzit de Weleda? Este o companie care ofera produse medicale si de ingrijire a corpului bio. Eu am incercat de la ei uleiul de masaj cu arnica si pot sa spun ca am observat rezultate de la prima folosire. Il folosesc pentru a ma odihni dupa o zi agitata cand de-abia astept sa ajung acasa pentru a-mi oferi binemeritatul moment de relaxare Weleda.
Sus
KamyC
Vizitator

MesajTrimis: Mie Iul 11, 2012 12:05 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

am incercat sa folosesc dar imi lasa pielea prea grasa, si pe vremurile astea caniculare nu se merita.iese tot untul din tine Smile))
Sus
Simona02
Vizitator

MesajTrimis: Joi Aug 02, 2012 9:19 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Imi place cum imi lasa pielea apoi...dar pe moment nu suport aceea senzatie ....
Sus
Alessya15
Vizitator

MesajTrimis: Mar Aug 14, 2012 8:34 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Este foarte tare untul de corp.. lasa pielea moale, catifelata .. Very Happy
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Îngrijirea corpului Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
TopFeminin.ro