forumforumfelicitarihoroscop

FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Parfum
Du-te la pagina 1, 2, 3  Următoare

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Îngrijirea corpului
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
desyre

Data înscrierii: 23/Feb/2008
Locație: pitesti

MesajTrimis: Lun Mar 17, 2008 5:09 pm    Titlul subiectului: Parfum Răspunde cu citat (quote)

ce parfumuri folositi? ce parfumuri ati folosit? care va plac cel mai mult? dar pentru iubitul/ iubita voastra?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
krmen21

Data înscrierii: 03/Mar/2008
Locație: braila

MesajTrimis: Lun Mar 17, 2008 11:32 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

apropo de parfumuri,are cineva naomi campbell?
Sus
diana-design

Data înscrierii: 16/Mar/2008

MesajTrimis: Mar Mar 18, 2008 4:34 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

acum am l'eay d'issey si iubitul la fel, numai ca varianta pentru barbati. le-am luat amandoi odata dintr-un duty free asta vara. imi mai plac mult d&g light blue de care am si e pe terminate si davidoof cool water, sunt foarte fresh, potrivite pentru vara.
si eclat de la oriflame imi place foarte mult, daca nu ma insel e la reducere luna asta
Sus
krmen21

MesajTrimis: Mar Mar 18, 2008 4:37 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

eclat de la oriflame nu-mi prea imi place.nici nu persista:(
Sus
desyre

MesajTrimis: Mar Mar 18, 2008 8:30 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

acum am Lancome - Magie Noir. imi place destul de mult, nu e pe placul multor persoane... e un parfum mai tare.
de eclat de la oriflame nu stiu ce sa zic, nu il folosesc si nici nu imi aduc aminte sa-l fi mirosit deci una e sa-l mirosi, una e sa vina el mai mult timp in contact cu pielea.
Sus
krmen21

MesajTrimis: Mar Mar 18, 2008 8:31 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

lancome-cum e?persista?
Sus
desyre

MesajTrimis: Mie Mar 19, 2008 1:06 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

si persista si buna. au si produse cosmetice
Sus
krmen21

MesajTrimis: Mie Mar 19, 2008 1:09 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

si ce pret are,desyre?parfumul?
Sus
desyre

MesajTrimis: Mie Mar 19, 2008 1:25 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

e primit cadou. majoritatea produselor mele sunt primite.. mai nimic cumparat de mine.
Sus
krmen21

MesajTrimis: Mie Mar 19, 2008 2:38 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

aha,atunci o sa ma uit pe net poate-l gasesc.
Sus
desyre

MesajTrimis: Mie Mar 19, 2008 4:03 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

asta este - original
Sus
krmen21

MesajTrimis: Mie Mar 19, 2008 4:07 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

230 ron.nu e mult deloc,mai ales cand stii ca e un parfum care persista si merita/
Sus
desyre

MesajTrimis: Mie Mar 19, 2008 11:39 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

ca o paranteza, am folosit o data masca de fatza de la lancome, si am fost f multumita, nu era ca o crema, era ca un servetel, cu loc pt ochi si gura
Sus
krmen21

MesajTrimis: Mie Mar 19, 2008 11:45 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

nu am mai vazut asa servetele.sunt curioasa..as folosi si eu
Sus
desyre

MesajTrimis: Joi Mar 20, 2008 12:13 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

am avut unul singur. nu treb sa intinzi crema pe fatza, era imbibata in servetel, il puneai pe fatza si gata.

prietenul meu ii plac mai multe parfumuri, dar unul dintre ele este Channel, Allure sport.. eu nu stiu cum miroase, dar o sa il cumpere sora lui din frantza in curand, cred.
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Îngrijirea corpului Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina 1, 2, 3  Următoare
Pagina 1 din 3

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
TopFeminin.ro