forumforumfelicitarihoroscop

FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

catalin maruta
Du-te la pagina 1, 2  Următoare

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Vedete
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
krmen21

Data înscrierii: 03/Mar/2008
Locație: braila

MesajTrimis: Dum Mar 16, 2008 1:45 pm    Titlul subiectului: catalin maruta Răspunde cu citat (quote)

va place?cum vedeti relatia lui cu andra?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
nicoleta

Data înscrierii: 19/Mar/2008

MesajTrimis: Sâm Mar 22, 2008 10:34 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Imi place din mai multe motive:stie sa si faca meseria asa qm trebuie,este natural in gesturi dar si original in acelasi timp.Cat despre relatia lui q andra...este o pereche reusita q siguranta,se potrivesc....Smile:X
Sus
desyre

Data înscrierii: 23/Feb/2008
Locație: pitesti

MesajTrimis: Sâm Mar 22, 2008 10:42 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

mie nu mi se pare ca se potrivesc, ea e super dragutza dar el.. nu prea. nu spun ca e urat dar nici frumos nu. eu nu cred ca vor rezista prea mult impreuna.
Sus
krmen21

MesajTrimis: Sâm Mar 22, 2008 10:49 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

si eu cred la fel.se potrivesc de minune.fac un cuplu minunat si fizic si moral..se potrivesc fara doar si poate!!!
Sus
desyre

MesajTrimis: Dum Mar 23, 2008 12:57 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

doar eu am ceva impotriva lu maruta ? Very Happy
fata lui cere pumni :p
Sus
krmen21

MesajTrimis: Dum Mar 23, 2008 1:15 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

sa nu-l bati,te rog!Sad(
Sus
Oana

Data înscrierii: 21/Noi/2006
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Lun Mar 24, 2008 6:18 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

nici mie nu mi se pare ca se potrivesc, sincer asa vad eu, sau poate unde nu imi e el pe plac asa, nu am nimic de reprosat pt el, dar nu mi se pare chiar ok!
Sus
desyre

MesajTrimis: Lun Mar 24, 2008 7:45 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

ma bucur ca nu sunt singura care il vede asa... e oaia neagra Smile glumesc, nici chiar asa, dar nu e nici departe.
Sus
krmen21

MesajTrimis: Mar Mar 25, 2008 5:06 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

nici mie nu mi-a placut prea mult la inceput,dar ulterior mi s-a schimbat parerea despre el.
Sus
simonacojan

Data înscrierii: 03/Mai/2008
Locație: bacau

MesajTrimis: Sâm Mai 03, 2008 4:18 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

mie de catalin maruta nu pot sa spun ca imi place tare mult, dar de andra imi place...e asa o dulce, iar relatia lor pare ok...se vede ca se inteleg bine...si se iubesc...
Sus
danielamaco

Data înscrierii: 04/Mai/2008

MesajTrimis: Dum Mai 04, 2008 1:42 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

mie-mi place de maruta... as vrea sa se desparta de andra, insa, nu mi se pare ca se potrivesc.
Sus
pantoficustil

Data înscrierii: 12/Oct/2011

MesajTrimis: Mar Noi 15, 2011 5:43 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

El este de treaba, se vede si se vede cu siguranta cat de mult isi iubeste sotia si copii.... Very Happy Very Happy Very Happy
Sus
Monica10

Data înscrierii: 21/Mar/2012

MesajTrimis: Mie Mar 21, 2012 1:19 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

cu siguranta isi iubeste mult familia, are o femeie minunata langa el Wink
Sus
dascalu.elena

Data înscrierii: 23/Mar/2012

MesajTrimis: Vin Mar 23, 2012 4:32 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

eu cred k vor fi mult timp impreuna asta dak nu ii mai face farse cum a fost ultima:)) Neutral
Sus
oanadraga
Vizitator

MesajTrimis: Joi Apr 12, 2012 1:30 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

odata si-odata tot o sa si-o ia maruta asta:)) nu se lasa:))...oricum nu stiu cat a fost facatorie si cat a fost real...
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Vedete Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina 1, 2  Următoare
Pagina 1 din 2

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
TopFeminin.ro