forumforumfelicitarihoroscop

FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Unde mergem in timpul liber?
Du-te la pagina 1, 2, 3  Următoare

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Cafenea
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
virtuala

Data înscrierii: 13/Mar/2008
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Joi Mar 13, 2008 3:01 pm    Titlul subiectului: Unde mergem in timpul liber? Răspunde cu citat (quote)

In tara ?
Afara?
Unde v-a placut?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Oana

Data înscrierii: 21/Noi/2006

MesajTrimis: Sâm Mar 15, 2008 7:52 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

mie imi place orice calatorie, oriunde cred ca e frumos daca stii sa faci frumos un weekend de ex undeva.
In tara am mai mers prin diverse locuri, nu multe, dar cateva acolo, cel mai mult mi-a placut la sovata, mi s-a parut cel mai frumos, desi am fost demulticel, in clasa a 11-a.
Afara am fost decat o data, prin aceeasi firma cu care imi mai petrec eu timpul liber, am fost in budapesta, destul de frumos, curat, nimic de zis, dunarea, podurile, si altele, dar tot prin ei sunt sigura ca voi mai merge si in alte tari!
Sus
desyre

Data înscrierii: 23/Feb/2008
Locație: pitesti

MesajTrimis: Sâm Mar 15, 2008 9:57 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

in afara nu am fost.. deci nu imi pot spune parerea cu referire la strainatate.
In Ro am fost prin multe locuri.. de ex anu trecut in concediu am plecat din pit, am dormit la bran si apoi am facut un tur de tara. Am ajuns pe la poiana brasov, am urcat catre Moldova.. am fost la Lacul Rosu (o splendoare, o minunatie), am ajuns pe la cheile bicazului.. sa vezi cum treci cu masina pe langa munte... mi-au ramas in minte...am traversat tara, am ajuns la Cluj.. Alba Iulia, Sibiu..Valcea si acasa.
Vidrarul e un loc des frecvenat de mine.
Sunt multe locuri frumoase si la noi in tzara, e pacat sa nu le vizitam.
Sus
virtuala

MesajTrimis: Dum Mar 16, 2008 1:05 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

da, este frumoasa si tara noastra insa este frumos si pe afara pe aici pe langa noi...de ex grecia e superba
Sus
krmen21

Data înscrierii: 03/Mar/2008
Locație: braila

MesajTrimis: Dum Mar 16, 2008 1:40 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

tu ai fost in grecia?
Sus
desyre

MesajTrimis: Dum Mar 16, 2008 3:11 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

eu am vrut sa plec anu trecut inainte de acel tur .. dar nu avem bani suficienti si nu am mai fost. Cand plec undeva un singur lucru ma enerveaza. Drumul.. drumul pana acolo ma oboseste.. adica nu tot drumul dar dupa o perioada imi doresc sa ajungem mai repede la destinatie.
Sus
virtuala

MesajTrimis: Mar Mar 18, 2008 10:50 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Da eu am fost in grecia, asta dupa ce am vazut ce era frumos si pe la noi ca asa mi se pare normal. Drumul e scurt daca mergi cu avionul (in jur de doua ore) , de bani nu mai discut este cea mai ieftina tara turistica de pe langa noi si este superba in comparatie cu altele...Merita din toate punctele de vedere, si daca alegeti o insula cum ar fi Skiatos simti ca ai ajuns in paradis, e o tara care merita vazuta/vizitata dar care poate fi si un loc perfect de relaxare daca vrei doar sa faci plaja si sa te odihnesti.
Eu am stat 10 zile, am si vizitat tot ce era frumos si m-am si odihnit la plaja lor de vis.
Sus
krmen21

Data înscrierii: 03/Mar/2008
Locație: braila

MesajTrimis: Mar Mar 18, 2008 4:26 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

cat a costat drumul cu avionul,virtuala?
Sus
desyre

MesajTrimis: Mar Mar 18, 2008 7:08 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

.. si cat te-a costat in total? ai fost in sezon? ca atunci nici eu nu au preturi mici.. in extrasezon da.
uneori si drumul pana la fac sau pana la spital mi se pare mare.. dar 2 ore.. oricum facand comparatie cu autocaru e scrurt..
Sus
virtuala

MesajTrimis: Mie Mar 19, 2008 12:26 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Pai in jur de 600 euro/pers de sejur 10 zile cu tot cu avion in luna iunie!
Sus
desyre

MesajTrimis: Mie Mar 19, 2008 12:51 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

cred ca ai cauta mult oferta asta... dar am vazut eu la tv cum camerele din hotelurile lor, cu soparlele pe pereti
Sus
virtuala

MesajTrimis: Mie Mar 19, 2008 1:00 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

oferta a fost de la paralela 45 si nu am cautat-o mult, am fost la ei am spus ca vreau in iunie si gata...preturile sunt si mai mici si mai mari la ei in functie de sezon locatia din grecia si desigur hotel...dar iti spun sincer daca mergi in grecia fara hotel stabilit dinainte poti sa-ti alegi unde vrei sa stai si preturile nu sunt mai mari ca la noi...poate chiar mai mici
Sus
desyre

MesajTrimis: Mie Mar 19, 2008 1:08 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

paralele 45 e si agentie d turism? nu se mai ocupa de carti?
Sus
virtuala

MesajTrimis: Mie Mar 19, 2008 1:28 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

este o agentie de turism si una chiar f mare si veche
Sus
desyre

MesajTrimis: Mie Mar 19, 2008 12:31 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

eu stiam ca e o editura. de asta ma mir
http://www.edituraparalela45.ro/home.php?sess=1a8a903e4f25e4003b9d922bda0355f8&uid=0
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Cafenea Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina 1, 2, 3  Următoare
Pagina 1 din 3

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
TopFeminin.ro