forumforumfelicitarihoroscop

FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Asortat sau contrast
Du-te la pagina 1, 2  Următoare

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Amenajari
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
virtuala

Data înscrierii: 13/Mar/2008
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Joi Mar 13, 2008 2:54 pm    Titlul subiectului: Asortat sau contrast Răspunde cu citat (quote)

Eu am preferat sa-mi asortez casa...dar dupa doar 3 ani vad ca incep sa apara in voga contrastele...
Ce ziceti?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
durusoctavia

Data înscrierii: 06/Mar/2007
Locație: Zalau

MesajTrimis: Vin Mar 14, 2008 10:51 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Si noi am mers pe asortat. Si desi am vazut ca se poarta contrastele noi ramanem la parerea noastra. Ne simtim bine asa si nu simtim nevoia de modificari deocamdata.
Sus
virtuala

MesajTrimis: Vin Mar 14, 2008 2:00 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

asa este mai ales ca mi-e sila de renovari de mor...dar as vrea contraste acum ca e in trend Smile
Sus
desyre

Data înscrierii: 23/Feb/2008
Locație: pitesti

MesajTrimis: Vin Mar 14, 2008 8:31 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

si daca s-ar purta o culoare .. siclam sau roz bombon .. ti-ai revona casa asa?
trend-urile sunt, vor fi mereu dar asta nu inseamna sa ne renovam casa in fiecare an.
Sus
virtuala

MesajTrimis: Dum Mar 16, 2008 1:08 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

da, mi-as renova casa cat de des as putea si asta pt ca imi plac schimbarile
Sus
krmen21

Data înscrierii: 03/Mar/2008
Locație: braila

MesajTrimis: Dum Mar 16, 2008 1:39 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

sunt de acord cu tine,desyre.nu cred k e cazul sa-ti renovezi locuinta mereu ,ca doar nu e vestimentatie..doar in cazul in care nu ai ce face si iti place sa ai deranj in casa tot timpul
Sus
desyre

MesajTrimis: Dum Mar 16, 2008 3:17 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

pai da si ca s-a renovezi pe toata stai cu molozul in casa mult si praf si de toate si nu e deloc bun pt sanatate si daca mai ai si un copil imediat il imbolnavesti. Eu daca as avea o casa nu mi-as face-o dupa ultimul trend ca se duce si ce fac , o iau de la capat? nu.. Eu vreau o casa clasica, o bucatarie traditionala... primitoare
de ex un trend e sa ai sticla intre etaje, ma refer la vile. adica in loc de tanav - placa de ciment, sa pui sticla... sa se vada de jos tot ce ai sus.. si vine cineva pe la tine, tu esti in boxeri.. si te vede, nu mai ai deloc intimitate in casa ta.
Sus
virtuala

MesajTrimis: Mar Mar 18, 2008 10:43 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Sunt de acord cu voi in privinta deranjului insa repet imi plac schimbarile iar in casa imi place sa stau mereu cu placere fara sa ma plictisesc Very Happy de asta mai schimb cate ceva din cand in cand
Sus
durusoctavia

Data înscrierii: 06/Mar/2007
Locație: Zalau

MesajTrimis: Mar Mar 18, 2008 11:13 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Am vazut o emisiune la tv in care schimbai o camera total doar prin utilizarea acesoriilor...Super ideea si deranj aproape deloc...
Sus
desyre

MesajTrimis: Mar Mar 18, 2008 7:27 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

si eu cand ma plictisesc schimb oridenea prin camera. dar doar atat. nu ma apuc sa fac cumparaturi ...
Sus
krmen21

MesajTrimis: Mar Mar 18, 2008 7:33 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

depinde si de cat spatiu ai in casa.conteaza si asta,nu?
Sus
desyre

MesajTrimis: Mar Mar 18, 2008 7:39 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

asta in primul rand. nu am loc prea mare, dar o un obiect mutat din cand in cand ne face sa credem ca e ceva nu Smile
Sus
krmen21

MesajTrimis: Vin Mar 21, 2008 11:22 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

daca tot veni vorba de asortat si contrast,v-ar place combinatia alb-rosu?
Sus
desyre

MesajTrimis: Vin Mar 21, 2008 3:41 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

la ce te referi? daca as avea un dormitor vopsit asa da, o bucatarie nu.
Sus
virtuala

MesajTrimis: Sâm Mar 22, 2008 1:41 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

orice camera ar arata f bine in alb rosu / desii nu sunt dinamovista Very Happy
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Amenajari Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina 1, 2  Următoare
Pagina 1 din 2

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
TopFeminin.ro