forumforumfelicitarihoroscop

FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Dependenta de el

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Viața în doi
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
virtuala

Data înscrierii: 13/Mar/2008
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Joi Mar 13, 2008 2:51 pm    Titlul subiectului: Dependenta de el Răspunde cu citat (quote)

E oare bine sa fim dependente de barbati?
Pana unde poate duce iubirea?
Trebuie sa iubim cu limite?
Poate fi viata frumoasa fara ei?
Femeile pot fi independente financiar?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
krmen21

Data înscrierii: 03/Mar/2008
Locație: braila

MesajTrimis: Vin Mar 21, 2008 12:18 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

ar trebui sa luam fiecare subiect in parte,dar deocamdata iti raspund pe scurt la toate intrebarile tale.
E oare bine sa fim dependente de barbati?NU
Iar pt restul DA
Sus
virtuala

MesajTrimis: Vin Mar 21, 2008 12:36 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

corect...eu personal de acord cu tine Very Happy
Sus
krmen21

Data înscrierii: 03/Mar/2008
Locație: braila

MesajTrimis: Vin Mar 21, 2008 11:16 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

normal.sunt,intr-adevar nebune care fac asta,dar consider ca e prea de tot sa fii dependenta de el
Sus
desyre

Data înscrierii: 23/Feb/2008
Locație: pitesti

MesajTrimis: Vin Mar 21, 2008 4:00 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

eu dependentza de un barbat o numesc dragoste bolnava.
financiar puten fi, dar un barbat cred accepta ca femeia lui ca castige mai mult ca el
Sus
virtuala

MesajTrimis: Lun Mar 31, 2008 12:59 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

ei na nu accepta inseamna ca este limitat in gandire Wink
Sus
deea202

Data înscrierii: 31/Mar/2008
Locație: cluj

MesajTrimis: Lun Mar 31, 2008 6:04 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

aveti dreptate...dar uneori aceasta dependentza...sau..nush....obsesie..nu e tocmai pt ca vrei.apare de multe ori cand te indragostesti de cineva si sentimentul nu e reciproc..sau ma rog..impartasiti aceleasi sentimente la inceput..dar pe parcurs sau dupa anumite etape ale relatiei..nu se mai simte interesat de tine, iar tu nu poti sa iti skimbi aceste sentimente fata de el Sad
Sus
khryss

Data înscrierii: 09/Mar/2008
Locație: pitesti

MesajTrimis: Lun Mar 31, 2008 6:44 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

nu e bine sa fim dependente de un barbat, dar dintr dependenta din cauza sentimentelor si din cauza banilor cred ca cea mia raspandita e din cauza banilor.
Sus
issa20

Data înscrierii: 12/Iun/2009
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Vin Iun 12, 2009 10:13 pm    Titlul subiectului: ciao fetelor Răspunde cu citat (quote)

Dependenta este un lucru ff delicat...si indicat ar fi sa nu ajungem in situatia asta niciodata ptr ca altfel le-am "gadila"orgoliul masculin!
Va imaginati un barbat vorbind cu un alt barbat si spunandu-i asa"vai frate,proasta de gagica-mea e dependenta de mine,fac ce vreau din ea..eu o intretin..eu o fac sa se simta bine...e acolo cand am mereu nevoie de ea..deci haide sa ne distram noi asa ca baetii!"....deci..no way...concluzia fetelor:sa ne mentinem ferme si sa avem capul pe umeri oricat de greu ar fi..si atractiva viata cateodata:D..multa bafta
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
pantoficustil

Data înscrierii: 12/Oct/2011

MesajTrimis: Sâm Noi 05, 2011 6:08 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Niciodata nu trebuie sa depinzi de un barbat, prin acest lucru iti pot face viata imposibila, fii sigura pe tine, independenta si iubeste , dar cu limite, fara a te lasa calcata in picioare./..
Sus
rodicap80
Vizitator

MesajTrimis: Vin Mai 25, 2012 5:43 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Barbatii sunt depententi de existenta femeilor si invers.
Orice femeie trebuie sa fie independenta si sa iubeasca in anumite limite fara a se arunca cu capul inainte pentru ca ce e mult si nu e reciproc,strica.
Sus
Cristina20
Vizitator

MesajTrimis: Joi Aug 16, 2012 11:35 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Dependenta e o boala. Trebuie sa stii sa ai limite. sunt destui barbati. nu trebuie sa il sufocam pe unu Smile independente financiar trebuie sa fim indiferent k ai un barbat alaturi sau nu Smile
Sus
Anastasia
Vizitator

MesajTrimis: Mie Aug 22, 2012 9:28 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Nu cred ca e bine sa fim dependente de el...la celelalte as putea sa raspund cu da dar nu-s intrebari numai pentru da....la independente finainciar zic un mare da chiar daca nu le convine sau eu mai stiu ce...eu am fost invatata de ai mei sa nu depinde de un barbat
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Viața în doi Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
TopFeminin.ro