forumforumfelicitarihoroscop

FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Sutienele minune ne scapa de implant
Du-te la pagina 1, 2  Următoare

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Sâni
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
virtuala

Data înscrierii: 13/Mar/2008
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Joi Mar 13, 2008 2:49 pm    Titlul subiectului: Sutienele minune ne scapa de implant Răspunde cu citat (quote)

Sutien invizibil cu efect push

Subliniati forma bustului cu un push-up invizibil!
Aceste cupe de silicon sunt excelente pentru a fi purtate cu haine decoltate, fara spate, fara umeri, sau pur si simplu pentru ocazii cand nu trebuie sa fie evidenta purtatea unui sutien.
Cupele se fixeaza pe sani, fara sa aiba nevoie de bretele, si nici banda pe spate.
Cupele sunt foarte fine la atingere, iar culoarea lor foarte asemanatoare cu nuanta naturala a pielii, le face aproape invizibile.
Pe interior, cupele au toata suprafata adeziva, se lipesc usor pe piele, ramanand fixate pana in momentul in care sunt date jos. Cupele si adezivul sunt testate si nu creeaza alergii, sunt sigure pentru piele si rezistente la purtat.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
desyre

Data înscrierii: 23/Feb/2008
Locație: pitesti

MesajTrimis: Joi Mar 13, 2008 7:54 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

cat costa unul?
Sus
durusoctavia

Data înscrierii: 06/Mar/2007
Locație: Zalau

MesajTrimis: Vin Mar 14, 2008 10:43 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Chiar ca ar fi interesant de stiut pretul...
Sus
virtuala

MesajTrimis: Vin Mar 14, 2008 1:52 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

pai sunt siteuri pe net care comercializeaza asa ceva ... eu am comandat pt cineva 50 ron unul
Sus
desyre

MesajTrimis: Vin Mar 14, 2008 9:21 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Poate sunt bune.. dar cand il dai jos, tot ca la mama natura esti. Adica poti face o impresie buna cu el, dar cand ajungi in dormitor .. si ti-l dai jos... poate o sa fie dezamagit pers resp.
Sus
virtuala

MesajTrimis: Mar Mar 18, 2008 10:30 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

pai nu spuneai tu ca cine te place trebuie sa te placa asa cum esti???
Sutienele astea sunt bune pt cine mama natura nu le-a ajutat sa arate bine cu un decolteu adanc iar operatia e o masura prea dura sau imposibil de realizat finaniar...atunci aceste sutiene te fac sa arati bine in hainele pe care ti le doresti!
Sus
krmen21

Data înscrierii: 03/Mar/2008
Locație: braila

MesajTrimis: Mar Mar 18, 2008 2:07 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

da,desyre,sunt de acord cu tine.faci impresie pana ti-l dai jos apoi...dezamagire totala.nu esti naturala.eu zic ca e ma bine fara...
Sus
desyre

MesajTrimis: Mar Mar 18, 2008 7:47 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

si eu zi la fel krmen. de fapt eu nu port deloc.. nici unul normal, decat f rar si depinde si cu ce ma imbrac, dar asta in proportie de 2%.. in rest nu.
Sus
krmen21

MesajTrimis: Mar Mar 18, 2008 8:18 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

si eu la fel.nu-mi place sa port si nici nu prea am nevoie,doar la bluze care necesita neaparat sutien,in rest,nu.
Sus
desyre

MesajTrimis: Mar Mar 18, 2008 11:53 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

imi aduc aminte cand aveam 16 ani, dormeam si cu el pe mine, acum sa nu-l vad Smile
Sus
krmen21

MesajTrimis: Mie Mar 19, 2008 12:06 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

mie nu mi-a placut niciodata.
Sus
desyre

MesajTrimis: Mie Mar 19, 2008 12:24 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

eu am avut o per.. stiu ca imi iesea sarma aia de la sutien si imi facea rana, acum uhhhh ce bine e..
Sus
krmen21

MesajTrimis: Joi Mar 20, 2008 11:24 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Smile)
acum parca au mai scos sarmele alea.sunt mai blande
Sus
desyre

MesajTrimis: Vin Mar 21, 2008 3:55 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

sper .. oricum la inceput erau ridicole.
Sus
khryss

Data înscrierii: 09/Mar/2008

MesajTrimis: Vin Mar 21, 2008 9:30 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

cred ca nu aici treb sa dau urm replay, dar nu am stiut unde: ma jucam intr-o zi pe net si treb sa ghicesc daca sanii din imagine sunt reali sau cu silicoane, fara mare concentratie am ghicit 75 %.
deci pers care au silicoane, se dau repede de gol, nu pot spune ca sunt naturali.
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Sâni Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina 1, 2  Următoare
Pagina 1 din 2

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
TopFeminin.ro