forumforumfelicitarihoroscop

FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Top vedete masculine preferate
Du-te la pagina 1, 2, 3  Următoare

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Vedete
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
virtuala

Data înscrierii: 13/Mar/2008
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Joi Mar 13, 2008 2:22 pm    Titlul subiectului: Top vedete masculine preferate Răspunde cu citat (quote)

Chiar sunt curioasa sa aflu ordinea "frumuseilor" de pe la noi!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
desyre

Data înscrierii: 23/Feb/2008
Locație: pitesti

MesajTrimis: Joi Mar 13, 2008 4:00 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

.. imi e greu sa ma gandesc care e cel ami frumusel.. adica imi plac mai multi barbati cum arata dar nu ii am intr-o ordine anume, de ex: Adrian Mutu, Denis Stefan.. mai sunt si altii.. astia 2 imi vin acum in minte.
Sus
virtuala

MesajTrimis: Vin Mar 14, 2008 1:45 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

da si eu l-as pune pe Mutu, Chivu poate, Botezatu de ce nu, si ma mai gandesc.... Laughing
Sus
desyre

MesajTrimis: Vin Mar 14, 2008 9:52 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Chivu arata bine cand il vezi de la distantza, daca il vezi de aproape o sa vezi ca are niste semne pe fatza.. am vazut o data o poza si mi-a ramas in minte.
Botezatu imi place cum se imbraca, desi nu imi place deloc ceea ce creeaza, dar asa ca barbat e bien facut dar nu stralucit.
Sus
virtuala

MesajTrimis: Dum Mar 16, 2008 12:34 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Bine bine si atunci noi nu avem vedete masculine de top??? Smile
Sus
desyre

MesajTrimis: Dum Mar 16, 2008 3:04 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

un top nu cred ca poate fi facut, ca nu avem aceleasi pareri, eventual eu un top, tu altul si asa mai departe.
Sus
virtuala

MesajTrimis: Mar Mar 18, 2008 9:58 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ei hai ma ca se poate daca vrem...cum crezi ca se fac topurile in reviste, tv, radio...ascultand parerea tuturor si apoi facut un clasament
Sus
durusoctavia

Data înscrierii: 06/Mar/2007
Locație: Zalau

MesajTrimis: Mar Mar 18, 2008 10:40 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Mutu, Chivu, Botezatu...
Sus
virtuala

MesajTrimis: Mar Mar 18, 2008 10:51 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

uite la fel ca si mine Very Happy
Sus
durusoctavia

Data înscrierii: 06/Mar/2007
Locație: Zalau

MesajTrimis: Mar Mar 18, 2008 11:04 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Pacat ca nu prea avem de unde alege...
Sus
krmen21

Data înscrierii: 03/Mar/2008
Locație: braila

MesajTrimis: Mar Mar 18, 2008 4:42 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

mie imi place maruta.e un tip simplu si stilat in acelasi timp.nu are fite si arata f bine,e cam copilaros dar e ok.
Sus
desyre

MesajTrimis: Mar Mar 18, 2008 7:55 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

ufff krmen.. eu nu stiu ce am cu el, e ok, e pe treaba lui dar ma enerevaza, nu stiu de ce, dar uneori nu e nevoie sa iti faca ceva o pers ca sa te enerveze, nu pot sa-ti spun ce nu imi place la el, ideea e ca nu`l plac deloc. l-as bate zi si noapte Smile
Sus
krmen21

MesajTrimis: Mar Mar 18, 2008 9:41 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

ce rea esti:))da,stiu care e senzatia.stiu cum este sa te sece cineva si sa nu ai vreun motiv anume.Smile)
Sus
desyre

MesajTrimis: Mar Mar 18, 2008 11:25 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

cui ii place de denis stefan ? sau nu stiti cine e.. uff ce frumusete de barbat
Sus
krmen21

MesajTrimis: Mie Mar 19, 2008 4:34 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

da,e frumos tare,dar nu-mi place attitudinea lui.nu impresioneaza cu nimic
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Vedete Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina 1, 2, 3  Următoare
Pagina 1 din 3

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
TopFeminin.ro