forumforumfelicitarihoroscop

FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Teo Trandafir
Du-te la pagina 1, 2, 3, 4  Următoare

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Vedete
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Oana

Data înscrierii: 21/Noi/2006
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mie Mar 12, 2008 11:34 pm    Titlul subiectului: Teo Trandafir Răspunde cu citat (quote)

Ce ziceti fetelor de revenirea lui Teo pe micile ecrane? dar de cura ei de slabire sau pur si simplu ce parere aveti despre ea?

Ultima modificare efectuată de către Oana la Joi Mar 13, 2008 10:00 pm, modificat de 1 dată în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Oana

MesajTrimis: Mie Mar 12, 2008 11:34 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Apropo, e tot pitesteanca Wink
Sus
desyre

Data înscrierii: 23/Feb/2008
Locație: pitesti

MesajTrimis: Joi Mar 13, 2008 12:00 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

da, stiu asta.
Eu nu o s-o inteleg niciodata pe teo , de fapt relatia ei cu a "fetei " ..adica ea creste fetitzaunei prietene.. aia a vrut sa o ia inapoi si teo nu i-a dat-o. Prietena ei nu i-a dat-o ca sa o adopte, teo s-a oferit sa o creasca... teo nu are nici un act pe ea ca sa zic asa.

nu mi se pare o revenire stralucita. de cand a plecat de la pro tv s-a cam dus farmecul ei.... eu una nu ma uit la emisiunea ei
Sus
virtuala

Data înscrierii: 13/Mar/2008

MesajTrimis: Joi Mar 13, 2008 3:04 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

super femeie
Sus
desyre

MesajTrimis: Joi Mar 13, 2008 4:06 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

o data ce ai inceput sa migrezi de la o televiziune la alta, lumea isi schimba parerea.. pai protv, apoi romantica, acum prima.. incepi sa te gandesti care e urmatoarea
Sus
Oana

MesajTrimis: Joi Mar 13, 2008 10:02 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

e.....ce sa faci? si noi ne schimbam serviciile, eu sunt de parere ca decat sa stau sa isi bata joc sefu'/sefa de mine mai bine plec altundeva! poate asa a facut si teo? dar va mai amintiti cat de imensa era candva? acum totusi e mai bine!
Sus
desyre

MesajTrimis: Joi Mar 13, 2008 11:35 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

da era f grasa.. dar a avut momente si mai bune decat cum arata acum.
eu ma uitam la ea la protv mai mereu.. sa spun..50-60%, la romantica...15%..acum la prima nu am urmarit nici o emisiune.
Sus
durusoctavia

Data înscrierii: 06/Mar/2007
Locație: Zalau

MesajTrimis: Vin Mar 14, 2008 10:24 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Mie imi place Teo Trandafir foarte mult...Sunt oameni care indiferent de cum arata fizic reusesc sas ne cucereasca prin felul lor de a fi. E o draguta, e desteapta si de asta a reusit sa se mentina in televiziune atatia ani fara silicoane, operatii estetice, tone de machiaj etc. E pur si simplu buna in ceea ce face si oamenii o iubesc si o apreciaza.Cat despre viata personala fiecare are dreptul sa ia decizii si sa hotarasca ce crede ca e mai bine pentru propria persoana. Din cate stiu eu Maya e adoptata si nu doar oferita pentru ingrijire.
Sus
virtuala

Data înscrierii: 13/Mar/2008

MesajTrimis: Vin Mar 14, 2008 2:11 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

pt asa o respect si eu pt ca a adoptat un sufletel e mare lucru...Smile
Sus
desyre

MesajTrimis: Vin Mar 14, 2008 9:49 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

a aparut prima data la pro fm si apoi s-a mutat la tv astfel:
1 Tele 7abc.
2 Antena 1
3 Pro TV
4 Romantica
5 Prina TV
Eu asa am auzit, dar am cautat acum pe site si am vazut ca e adoptata. dar cine stie care e de fapt adevarul.
Sus
Oana

MesajTrimis: Vin Mar 14, 2008 9:58 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

a....i-auzi, eu nu stiam!
Sus
desyre

MesajTrimis: Vin Mar 14, 2008 10:04 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

ma interesai.. dar lumea a cunoscut-o mai bine cand a aparut la pro tv. dar nu pot sa spun ca imi place migrarea asta. Exact cum am spus, te face sa te gandesti care e urmatoarea televiziune.
Sus
krmen21

Data înscrierii: 03/Mar/2008
Locație: braila

MesajTrimis: Mar Mar 18, 2008 4:48 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

mie imi place teo.e draguta din toate punctele de vedere,si in plus e f desteapta.
Sus
desyre

MesajTrimis: Mar Mar 18, 2008 7:59 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

e dragutza, dar cred ca si-a mai pierdut din fanii pe care-i avea dupa ce a plecat de la pro tv. doar fanii fideli cred ca o urmaresc acum.
Sus
krmen21

Data înscrierii: 03/Mar/2008
Locație: braila

MesajTrimis: Mar Mar 18, 2008 9:20 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

da,pentru ca s-a tot plimbat de la o televiziune la alta si si-a mai pierdut din farmec.au aparut altii
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Vedete Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina 1, 2, 3, 4  Următoare
Pagina 1 din 4

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
TopFeminin.ro