forumforumfelicitarihoroscop

FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

animal de companie

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Cafenea
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
desyre

Data înscrierii: 23/Feb/2008
Locație: pitesti

MesajTrimis: Sâm Mar 08, 2008 1:23 am    Titlul subiectului: animal de companie Răspunde cu citat (quote)

aveti caini, pisici? v-ati dori sa aveti? daca da, din ce motive nu aveti, inca?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
desyre

MesajTrimis: Sâm Mar 08, 2008 1:41 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

o sa va pun cateva poze cu cei 2 catei ai mei.. am si in calc poze dar sunt prea mari si nu ma lasa sa le pun. le fac azi poze cu tel si sper ca diseara sa pe pun pe site...
Sus
desyre

MesajTrimis: Sâm Mar 08, 2008 3:35 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

el este piki, are 6 ani... mananca cu mine.. doarme cu mine.. il iubesc pe acest catzel

Imag002.jpg
 Description:
 Filesize:  59.47 KB
 Viewed:  12049 Time(s)

Imag002.jpg

Sus
desyre

MesajTrimis: Lun Mar 10, 2008 5:02 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

cel de-al doilea caine al meu... Ringo... are vreo...8 ani
nu am reusit sa-i fac o poza prea buna..

Imag004.jpg
 Description:
 Filesize:  44.11 KB
 Viewed:  12048 Time(s)

Imag004.jpg

Sus
c-tina

Data înscrierii: 07/Mar/2008

MesajTrimis: Mar Mar 11, 2008 10:29 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

eu nu am avut niciodata nici un animal in casa. poate din cauza ca stau intr-un ap.. la etajul 4.. si ar fi fost un pic mai dificil cu el... si vecinii sunt mai "sensibili"...
Sus
Oana

Data înscrierii: 21/Noi/2006
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mie Mar 12, 2008 10:52 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

eu acasa la mama am pisica, dar aici la bucuresti nu am niciun animal si sincer nu mi-ar placea sa il tin in casa.
Sus
desyre

MesajTrimis: Mie Mar 12, 2008 11:18 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

nici mie in ap... mi s-ar parea ca l-as chinuii... dar cred ca in curand o sa ma duc pt 2 ani intr-un ap... sper sa se obijnuiasca ca nu l-as da pt nimic in lume.
Sus
khryss

Data înscrierii: 09/Mar/2008

MesajTrimis: Joi Mar 13, 2008 11:52 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

pisicile lasa mult par.. si nu prea ai ce s le faci ... si cu puii iar e o prob. ce faci cu ei? sa ii ineci/ te vede Dumnezeu, sa ii omori? la fel.. nici un animal nu treb omorat, dar un biet pui de pisoi...
parca mai buni sunt motanii dar si cu ei e o problema cand sunt in calduri.. parca innebunesc..
Sus
durusoctavia

Data înscrierii: 06/Mar/2007
Locație: Zalau

MesajTrimis: Vin Mar 14, 2008 11:00 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Noi am avut p pisica> Tia. O dulceata de pisica. Acum am dat-o unor prieteni pentru ca peste o luna nasc si parul de pisica nu e foarte bun pentru bebe. Dar mi-e tare dor de ea. Oricum prietenii nostri o rasfata la fel ca si noi.
Sus
virtuala

Data înscrierii: 13/Mar/2008
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Vin Mar 14, 2008 5:12 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

eu mi-as dorii in chihuahua alb dar sunt exagerat de scumpi
Sus
desyre

MesajTrimis: Vin Mar 14, 2008 8:21 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

pai catelu meu cel mic e chihuahua cu pincher, dar dupa cum vezi nu alb, si a costat acum 6 ani 1 mil.
am o prietena care a avut multe pisici in casa... dar acum nu mai are decat 1 negru (cabral il striga). adv e ca multe animale in casa dau un miros nu tocmai placut.
Sus
diana-design

Data înscrierii: 16/Mar/2008

MesajTrimis: Mar Mar 18, 2008 5:04 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

mi-as dori foarte mult un iepuras dar, cum mai spuneau si alte persoane mai sus, nu vreau sa-l chinui. acum avem un acvariu, nu avem prea multi pesti dar e frumos amenajat, cu multe plante naturale
Sus
desyre

MesajTrimis: Mar Mar 18, 2008 7:13 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

bunica, unchiul meu are iepuri la tzara si stau prin curte, nu mai sunt bagati in custi. sunt asa de frumosi ca sunt crescuti liberi, nu in tarc. Adevaru` e ca eu nu am nici o cunostiinta care sa aiba sau sa fi avut iepure in casa. Referitor la pesti ii ador.. dar inca nu am timpul necesar sa ma ocup de ei si nu am nici loc si nici asa de multa lumina cum le-ar treb. Are mama prietenului si.. ma joc cu ei... dar au mai si murit , tocmai ca nu au conditiile potrivite.
Sus
khryss

Data înscrierii: 09/Mar/2008

MesajTrimis: Vin Mar 21, 2008 9:55 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

niciodata nu o sa-i inteleg pe aia, care isi iau animal de companie un porc. nu glumesc, am inteles ca este o rasa de porc care e pitica si il poti creste in casa si ca avea o vedeta, dar nu mai stiu cum o cheama.
Sus
lauraneacsu

Data înscrierii: 12/Mai/2008
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Mar Mai 13, 2008 3:23 pm    Titlul subiectului: Re: animal de companie LAURA NEACSU Răspunde cu citat (quote)

EU AM CAINE MI SE PARE CEL MAI BINE.O CHEAMA LOLY SI ESTE TARE FRUMUSICA.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Cafenea Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
TopFeminin.ro