forumforumfelicitarihoroscop

FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Adelina Elisei
Du-te la pagina 1, 2, 3  Următoare

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Vedete
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
desyre

Data înscrierii: 23/Feb/2008
Locație: pitesti

MesajTrimis: Sâm Mar 08, 2008 12:40 am    Titlul subiectului: Adelina Elisei Răspunde cu citat (quote)

va place de ea? credeti ca merita sa fie doamna Chivu ?

96e6bb2382a430b2f47fa9d84a8d74f3.jpg
 Description:
 Filesize:  26.69 KB
 Viewed:  17106 Time(s)

96e6bb2382a430b2f47fa9d84a8d74f3.jpg

Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
c-tina

Data înscrierii: 07/Mar/2008

MesajTrimis: Sâm Mar 08, 2008 12:31 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

e frumoasa.. dar parca nu are ceva cu totul si cu totul special... dar poate asta si vrea acum chivu dupa amria marinescu si andreea raicu.
Sus
desyre

MesajTrimis: Sâm Mar 08, 2008 1:03 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

si eu m-am gandit la asta .. oricum cred ca a tras lozul cel mare, pana sa fie cu chinu, nu auzisem de ea si nici nu o retinusem chiar daca o vazusem.. acum toata lumea o stie.
Sus
krmen21

Data înscrierii: 03/Mar/2008
Locație: braila

MesajTrimis: Sâm Mar 08, 2008 5:45 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

e draguta fizic,dar nu extraordinar de frumoasa.dar ce conteaza ?trebuie sa fie miss?nu cred...important e sa se iubeasca...
Sus
desyre

MesajTrimis: Sâm Mar 08, 2008 6:17 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

adv e ca e frumoasa, nu extraordinar .. si o mai vazusem la tv.. dar nu o retinusem nici ma nume, nici ca fizic... in schimb de cand e cu chivu, toata romania o stie.
Chivu baiat finutz cum e , de sarbatori a fost pe la viitorii socrii Smile
Sus
khryss

Data înscrierii: 09/Mar/2008

MesajTrimis: Dum Mar 16, 2008 6:13 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Arata bine, starneste pasiuni intr-un barbat tocmai prin cumintzenei ei. Oare va renuntza sa mai lucreze dupa ce se va marita? Eu cred ca da, voi ce parere aveti?
Sus
krmen21

MesajTrimis: Mar Mar 18, 2008 4:47 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

ei,nu cred.de ce sa renunte?crezi ca n-o sa aiba unde sa lucreze?cu siguranta va avea un post si mai bun sau poate o sa continue cu stirile..cine stie?numai ca o sa fie si mai cunoscuta
Sus
desyre

MesajTrimis: Mar Mar 18, 2008 7:58 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

cred ca se referea la faptul ca nu va mai sta in Ro, ca nu lucreaza in RO Chivu. Adica nu cred ca se va duce ea in Italia sau unde e acum Chivu si ca o sa inv la perfectie italiana si o sa se angajeze acolo in presa.
Sau ea va sta in RO si el va juca fotbal in italia ? Smile
Sus
krmen21

MesajTrimis: Mar Mar 18, 2008 9:21 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

se poate si asta,zic eu,mai ales daca nu e prea mare dragoste intre ei:))
Sus
desyre

MesajTrimis: Mar Mar 18, 2008 11:23 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

cred ca acum chivu nu si-a arata prea des in public.. oricum nu o facea parca nici inainte, e mai rezervat el...pana-n dormitor Smile
Sus
krmen21

MesajTrimis: Mie Mar 19, 2008 4:42 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

si e mai bine asa.spre ex mutu a tot 'ametit-o' in public pe alexandra dinu si pana la urma s-au despartit
Sus
desyre

MesajTrimis: Mie Mar 19, 2008 11:13 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

mie mi se pare ca dupa ce s-a maritat cu mutu, alexandra si-a cam luat-o in cap. Vreau sa vad peste 1 -2 ani, daca atitudinea Adelinei se va schimba.
Sus
krmen21

MesajTrimis: Mie Mar 19, 2008 11:14 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

se poate sa fie la fel.asa sunt vedetele in general...cu fite
Sus
desyre

MesajTrimis: Joi Mar 20, 2008 12:14 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

cat credeti ca vor sta impreuna, dupa nunta? Smile
Sus
krmen21

MesajTrimis: Joi Mar 20, 2008 5:12 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

nu stiu.eu cred ca nu prea mult.nu stiu de ce am impresia asta,dar la cate se ntampla in vietile lor....
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Vedete Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina 1, 2, 3  Următoare
Pagina 1 din 3

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
TopFeminin.ro