forumforumfelicitarihoroscop

FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

traznai - ciudatzenii - etc

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Cafenea
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
desyre

Data înscrierii: 23/Feb/2008
Locație: pitesti

MesajTrimis: Sâm Mar 08, 2008 12:25 am    Titlul subiectului: traznai - ciudatzenii - etc Răspunde cu citat (quote)

ce anume va place sa faceti pe nepregatite? sa plecti la munte cu un rucsac si cu portofelul si atat ? sa va suiti intr-un tren si sa coborari la a 3 statie sau a 4?... lucruri de care va aduceti aminte cu placere dupa ani si ani.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
c-tina

Data înscrierii: 07/Mar/2008

MesajTrimis: Sâm Mar 08, 2008 12:27 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

.. nu prea am avut parte de asa ceva, in general imi place sa stau intr-un loc si sa vina ceilalti la mine..
tineretul de azi e mai diferit fatza de mine.. eu sint dintr-o alta generatie... atunci nu existau atatea posibilitati de distractie si cred ca era mai bine. acum cu atatea parca au innebunit toti
Sus
desyre

MesajTrimis: Sâm Mar 08, 2008 1:35 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

un coleg de la fac imi spunea ca a pacalit-o pe pr lui sa se duca pana la gara cu el,. ca vine nush ce prieten, a suit-o in tren si au fost la munte cateva zile Wink
Sus
ro

Data înscrierii: 24/Mar/2007

MesajTrimis: Mie Apr 09, 2008 3:22 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Pai si parintii ei ce-au zis??? Laughing
Sus
desyre

MesajTrimis: Vin Apr 11, 2008 9:03 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

stateau aman2 cu chirie, impreuna
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Cafenea Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
TopFeminin.ro