forumforumfelicitarihoroscop

FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

parul de pe maini
Du-te la pagina 1, 2  Următoare

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Îngrijirea mâinilor
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
krmen21

Data înscrierii: 03/Mar/2008
Locație: braila

MesajTrimis: Joi Mar 06, 2008 8:03 pm    Titlul subiectului: parul de pe maini Răspunde cu citat (quote)

vi-l indepartati si daca da,cum?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
desyre

Data înscrierii: 23/Feb/2008
Locație: pitesti

MesajTrimis: Vin Mar 07, 2008 12:45 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

mai rar si tot ce ceara calda.. o data m-am facut eu cu epilatorul..dar nu ma mai fac.. ori ceara ori deloc
Sus
krmen21

MesajTrimis: Mie Mar 19, 2008 4:19 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

eu nu il indepartez.il las asa,m-am obisnuit cu el,chiar daca este destul de des,dar macar nu este negru:)
Sus
diana-design

Data înscrierii: 16/Mar/2008

MesajTrimis: Mie Mar 19, 2008 4:30 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

eu il epilez cu ceara la cosmetica dar numai vara cat port maneca scurta, iarna il las sa se refaca pentru ca imi apar fire de par pe sub piele daca il fac prea des Sad
Sus
krmen21

MesajTrimis: Mie Mar 19, 2008 4:31 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

mmm,naspa.eu de asta nu-l epilez.prefer sa-l asa decat sa mai am si grija lui
Sus
desyre

MesajTrimis: Mie Mar 19, 2008 10:45 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

nici eu nu-l fac mereu, nici varatot timpul, nu am probleme cu firele care cresc sub piele pe maini, ci pe picioare.
Sus
krmen21

MesajTrimis: Mie Mar 19, 2008 10:47 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

pe picioare am observat ca multe au problema asta.eu nu o am.din contra,cred ca o sa raman fara par curand.seman cu tatal meu.el nu mai are deloc par pe picioare.
Sus
desyre

MesajTrimis: Mie Mar 19, 2008 11:28 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

ce frumos ... fratele meu e opusul tatalui tau, e maimutza Smile)
Sus
krmen21

MesajTrimis: Mie Mar 19, 2008 11:29 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Smile)oricum,barbati sunt parosi,in general.unei femei sigur nu i-ar sta bine cu par.
Sus
desyre

MesajTrimis: Joi Mar 20, 2008 5:15 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

da.. oricum am vazut zilele trecute o femeie .. si mi s-a facut greata, nu avea par mare pe mani ci mustata, yak.. o imagine oribila
Sus
krmen21

MesajTrimis: Joi Mar 20, 2008 5:17 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

eee.de astea am vazut si eu la facultate.e ceva de nedescris.nu stiu cum pot sta unele asa...
Sus
desyre

MesajTrimis: Joi Mar 20, 2008 5:59 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

avea vreo 40 de ani, dar scarba pe care mi-a provocat-o nu pot sa o descriu in cuvinte. Uneori ma gandesc de ce ni l-a lasat Dumnezeu, pt ca no tot ne luptam cu el sa-l eliminam.
Sus
krmen21

MesajTrimis: Joi Mar 20, 2008 7:44 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

da,dar ce mai zici de femei de 21 de ani? e prea de tot,nu?
Sus
desyre

MesajTrimis: Vin Mar 21, 2008 4:08 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

nici cele care traiesc in pestera cred ca nu sunt atat de inapoiate, parca nu au bunul simtz
Sus
lauraneacsu

Data înscrierii: 12/Mai/2008
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Mar Mai 13, 2008 9:42 pm    Titlul subiectului: Re: parul de pe maini Răspunde cu citat (quote)

il epilex cu epilatorul ca este inestetic.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Îngrijirea mâinilor Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina 1, 2  Următoare
Pagina 1 din 2

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
TopFeminin.ro