forumforumfelicitarihoroscop

FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

ce deodorante folositi?

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Îngrijirea corpului
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
krmen21

Data înscrierii: 03/Mar/2008
Locație: braila

MesajTrimis: Joi Mar 06, 2008 7:51 pm    Titlul subiectului: ce deodorante folositi? Răspunde cu citat (quote)

noutati sau ceva de demult?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
diana-design

Data înscrierii: 16/Mar/2008

MesajTrimis: Mar Mar 18, 2008 4:28 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

mitchum de la revlon e destul de bun dar lasa urme albe pe piele deci nu poate fi folosit cand porti maieu de ex si nivea perl beauty mai e acceptabil. dar un antiperspirant care sa ma multumeasca pe deplin nu am gasit Confused
Sus
krmen21

MesajTrimis: Mar Mar 18, 2008 4:32 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

mie imi plac antiperspirantele tip sapun pt ca sunt cele mai sigure,in schimb dezavantajul e ca lasa urme albe:(
Sus
desyre

Data înscrierii: 23/Feb/2008
Locație: pitesti

MesajTrimis: Mar Mar 18, 2008 8:08 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

un antiperspirant de acre matusa mea e foarte multumita e de la amway sau cum se numeste firma aia din america. e distribuitor ca sa zic asa. stiu ca i-a facut unul cadou si lu frati-so, adica lu unchiu ca avea problema mare cu asta.. de e si mai gras dinc auza pb de sanatate.
ca deodorant imi place cel crema, cel cu gel si cel roll-on pe locul 2 aman2
Sus
krmen21

MesajTrimis: Mie Mar 19, 2008 2:47 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

eu il folosesc pe cel de la dove.sunt multumita deocamdata...
Sus
diana-design

MesajTrimis: Mie Mar 19, 2008 3:14 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

desyre am avut si eu antiperspirantul de la amway si e bun intr-adevar dar pateaza hainele prea tare... sau poate l-au mai imbunatatit intre timp ca nu l-am mai folosit de vreo 2 ani Rolling Eyes
Sus
krmen21

MesajTrimis: Mie Mar 19, 2008 3:45 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

antiperspirantul de la amway este tot sapun?ca pana la urma toate tipsapun pateaza,dar sunt mai sigure decat roll-on-urile
Sus
diana-design

MesajTrimis: Mie Mar 19, 2008 3:45 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

eu am avut roll-on dar cred ca exista si stick
Sus
krmen21

MesajTrimis: Mie Mar 19, 2008 3:48 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

mie mi-a placut lady speed stick sub forma de gel.
Sus
desyre

MesajTrimis: Mie Mar 19, 2008 11:43 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

era roll-on diana. nu l-am auzit ca se plangea ca pateaza hainele, lam auzit vorbind decat de rezultat.
Sus
krmen21

MesajTrimis: Joi Mar 20, 2008 11:10 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

in general,roll-on-urile nu pateaz.sunt mai delicat decat stick-urile,sau cel putin asa mi s-a parut mie
Sus
durusoctavia

Data înscrierii: 06/Mar/2007
Locație: Zalau

MesajTrimis: Vin Mar 21, 2008 10:01 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Rollonurile sunt mai indicate decat stickurile...Lasa pielea sa respire...
Sus
krmen21

MesajTrimis: Vin Mar 21, 2008 10:55 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

se poate,dar pentru tot mai bune sunt stick-urile.voi ce folositi?
Sus
desyre

MesajTrimis: Vin Mar 21, 2008 5:42 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Lady Speed Stick - aloe
Sus
c4rmen12

Data înscrierii: 27/Mar/2008

MesajTrimis: Dum Mar 30, 2008 10:41 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Keops deodorant roll-on de la Roc, pielea e mereu uscata, nu irita deloc pielea si nu contine alcool si nici parfum, stiu ca au si unul cu parfum, eu il am pe cel fara.
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Îngrijirea corpului Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
TopFeminin.ro