forumforumfelicitarihoroscop

FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Ce masti de par folosesti?
Du-te la pagina 1, 2, 3  Următoare

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Îngrijirea părului
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
krmen21

Data înscrierii: 03/Mar/2008
Locație: braila

MesajTrimis: Mie Mar 05, 2008 6:48 pm    Titlul subiectului: Ce masti de par folosesti? Răspunde cu citat (quote)

ce masti folositi pentru a va intretine parul?indiferent de afectiunea lui(gras,uscat)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Oana

Data înscrierii: 21/Noi/2006
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mie Mar 05, 2008 10:35 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

mai nou...am in baie si masca de la Kalos (buna si aceea-nimic de zis) insa de 2 luni folosesc un sampon si un balsam tot pe baza de aloe vera (vezi si alte raspunsuri) care sincer, acel balsam mi se pare tratament pentru par. Folosesc placa o data sau de doua ori pe saptamana, ma spal o singura data pe cap (nu ca altadata de cel putin 2 ori) si avantajele pot contiua.
Sus
krmen21

MesajTrimis: Mie Mar 05, 2008 10:56 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

si cum de numeste samponul?
Sus
desyre

Data înscrierii: 23/Feb/2008
Locație: pitesti

MesajTrimis: Mie Mar 05, 2008 11:31 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

e cam rebel parul meu.. si pt al mai potoli folosesc balsam Smile nu are prea mare imp de la ce firma
Sus
krmen21

MesajTrimis: Mie Mar 05, 2008 11:32 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

eu nu folosesc balsam pt ca imi sta parul aiurea..si asa nu este prea des.
Sus
desyre

MesajTrimis: Mie Mar 05, 2008 11:33 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

eu stiu ca basamul nu afecteaza parul si fol balsam pt al aranja , sa nu mai stea in 7 colturi
Sus
krmen21

MesajTrimis: Mie Mar 05, 2008 11:35 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

nu am zis ca-l afecteaza,ci ca nu se mai aseaza cum trebuie.pur si simplu sta lipit de cap
Sus
desyre

MesajTrimis: Joi Mar 06, 2008 12:26 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

treb sa te contrazic.. totul depinde de firul de par.. unule mai moale.. altu mai aspru...
Sus
krmen21

MesajTrimis: Joi Mar 06, 2008 1:50 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

merci,oana!o sa incerc si eu.apropo,ce pret are?
Sus
Oana

MesajTrimis: Joi Mar 06, 2008 3:59 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

krmen21 a scris:
si cum de numeste samponul?

samponul e de la forever, e o firma care nu face publicitate ci isi face publicitate pur si simplu prin oamenii cu care colaboreaza, cum ar fi prin mine, prin tine, etc, adica eu am folosit, iti spun tie tu recomanzi, etc, fapt din care eu si tu castigi si bani, normal, pentru reclama care ai facut-o! EU AM INCERCAT MULTE PRODUSE DE LA EI! SI MERITA!
Sus
desyre

MesajTrimis: Joi Mar 06, 2008 6:46 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

o colega de a mea fol una din comert.. nu cred ca este o firma recunoscuta .. dar ea il fol cand nu mai are balsam si invers...
voi folositi si masca si balsam?
Sus
krmen21

MesajTrimis: Joi Mar 06, 2008 7:46 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

eu,una zic ca e suficient sa folosesti una dintre el,nu pe amandoua.nu trebuie agresat facand atatea tratamente odata.
Sus
Oana

MesajTrimis: Joi Mar 06, 2008 9:50 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

krmen21 a scris:
merci,oana!o sa incerc si eu.apropo,ce pret are?

Intra la subiectul Publicitate pe acest site si o sa vezi acolo cateva detalii referitoare la firma: pretul samponului este:11.17 euro, iar al balsamului la fel, insa se adauga si TVA, costa destul dar parerea mea e ca sunt F BUNE!
Sus
desyre

MesajTrimis: Joi Mar 06, 2008 10:18 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

cred ca o sa incerc si eu o masca dn asta pt par.. pana aum nu am folosit dcat balsam pt ca sunt multumita de el.. dar merita sa incerc si o masca, nu am nimic de pierdut
Sus
krmen21

MesajTrimis: Joi Mar 06, 2008 10:18 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

da,oana,am vazut acum.mc mult
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Îngrijirea părului Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina 1, 2, 3  Următoare
Pagina 1 din 3

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
TopFeminin.ro