forumforumfelicitarihoroscop

FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

stralucirea parului
Du-te la pagina 1, 2  Următoare

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Îngrijirea părului
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
krmen21

Data înscrierii: 03/Mar/2008
Locație: braila

MesajTrimis: Mie Mar 05, 2008 1:08 am    Titlul subiectului: stralucirea parului Răspunde cu citat (quote)

ce produse folositi pt a da stralucire?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
loreda

Data înscrierii: 05/Mar/2008
Locație: BUCURESTI

MesajTrimis: Mie Mar 05, 2008 11:31 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

voi cum va descurcati cu intratinerea parului pe perioada iernii, la cat timp va spalati pe cap?
Sus
krmen21

MesajTrimis: Mie Mar 05, 2008 1:51 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

loreda,trebuia sa creezi un topic nou pt aceasta intrebare.aici este vorba de stralucire:)
Sus
Oana

Data înscrierii: 21/Noi/2006
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mie Mar 05, 2008 10:38 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

pt loreda: eu cred ca e bine o data pe saptamana, insa e cam greu si depinde si de ce sampon folosesti!
Sus
desyre

Data înscrierii: 23/Feb/2008
Locație: pitesti

MesajTrimis: Mie Mar 05, 2008 11:29 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

nu folosesc nici un produs
cu spalatu.. de 2-3 ori pe sapt
Sus
Oana

Data înscrierii: 21/Noi/2006
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mie Mar 12, 2008 11:04 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

e, eu zic sa reduci macar la 2 spalari pe saptamana!
Sus
desyre

MesajTrimis: Joi Mar 13, 2008 12:49 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

eu? am scris ca de 2-3 ori pe sapt... deci nu am zile fixe de spalat pe cap.. dar ca medie asa ar fi... mai des nu..
Sus
krmen21

MesajTrimis: Mie Mar 19, 2008 7:45 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

eu stiu ca exista sampoane pt spalare zilnica a parului.nu am folosit niciodata.voi?sunt bune?
Sus
desyre

MesajTrimis: Joi Mar 20, 2008 6:17 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

eu cred ca daca folosesti dove nu o sa-l atace desi dove e pt spalari frecvente..
oricum , spalari zilnice vara, iarna e mai greu.
Sus
krmen21

MesajTrimis: Joi Mar 20, 2008 7:52 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

vara cred ca ma spal in fiecare zi pe cap,mai ales daca e o vara cum a fost cea anterioara.
Sus
desyre

MesajTrimis: Vin Mar 21, 2008 5:51 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

asta clar, eu iti recomand dove. e pt uz frecvent iti spun ca`l poti folosi in fiecare zi
daca nu, ia niste sapun facut de bunica, glumesc Smile
Sus
Al1nutza

Data înscrierii: 04/Apr/2008
Locație: Torino

MesajTrimis: Lun Apr 07, 2008 3:48 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Samponul ti-l alegi in functie de timpul de par,iar spalatul parulu e recomandat 1/saptamana dar aici depinde iar de tipul de par.Sunt persoane care au nevoie de 2 chiar 3spalari/saptamana.
Depinde si de activitatea pe care o face zi de zi acea pesoana.
Wink
Sus
diana-design

Data înscrierii: 16/Mar/2008

MesajTrimis: Lun Apr 07, 2008 4:51 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

^ eu trebuie sa-l spal de 2-3 ori pe saptamana pentru ca se ingrasa, probabil din cauza prafului si a poluarii
referitor la stralucirea parului, eu folosesc sampon si balsam l'oreal nutrigloss si chiar face ceea ce promite, adica confera parului o stralucire aparte
Sus
kama2u

Data înscrierii: 09/Mar/2008
Locație: Corabia sau Slatina :D depinde in care sunt la momentu respectiv :D

MesajTrimis: Mar Apr 08, 2008 8:06 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Eu ma spal q dove...Dar in apa in care ma spal mai adag o ceasca - 2 de lapte Mad...si din cand in cand odata la 2 sapt mai imi prepar o masca de par naturala Mad..am postato pe alt forum reteta ... si sunt multumita volum si stralucire Mad

fetelor depinde si de par...de ex al meu ii face bine masca aia..poate la alta fata nu...
Sus
lauraneacsu

Data înscrierii: 12/Mai/2008
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Mar Mai 13, 2008 2:59 pm    Titlul subiectului: Re: stralucirea parului.laura neacsu Răspunde cu citat (quote)

folosesc dupa ce il spal gel de l'oreal este fffbun.imi da stralucire si mi-l increteste.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Îngrijirea părului Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina 1, 2  Următoare
Pagina 1 din 2

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
TopFeminin.ro