forumforumfelicitarihoroscop

FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

creme
Du-te la pagina 1, 2  Următoare

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Îngrijirea feței
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
krmen21

Data înscrierii: 03/Mar/2008
Locație: braila

MesajTrimis: Mie Mar 05, 2008 1:05 am    Titlul subiectului: creme Răspunde cu citat (quote)

ce creme folositi de obicei si pentru ce?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
nicoleta

Data înscrierii: 19/Mar/2008

MesajTrimis: Sâm Mar 22, 2008 10:32 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

In general folosesc creme pt corp,deoarece pentru fata prefer alte metode de ingrijire....Smile
Sus
krmen21

MesajTrimis: Lun Mar 24, 2008 5:47 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

eu folosesc pentru fata ulei de la johnson's baby..stiu ca o sa radeti,dar imi place cum actioneaza..
Sus
desyre

Data înscrierii: 23/Feb/2008
Locație: pitesti

MesajTrimis: Lun Mar 24, 2008 7:52 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

babyyyy Smile) ai si sampon sa nu te usture ochii ? Smile glumesc
creme pt corp de obicei, o singura data am avut pt fatza dar am vazut ca fata mea rezista destul de bine si fara ea si pt maini Smile
Sus
diana-design

Data înscrierii: 16/Mar/2008

MesajTrimis: Lun Mar 24, 2008 8:27 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

pentru fata am hydrafresh de la l'oreal acum, iar pentru corp am mai multe de la nivea, l'oreal, tis, yves rocher
Sus
krmen21

MesajTrimis: Mar Mar 25, 2008 5:02 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

hydrafresh de la l'oreal e este eficient?e bun?
Sus
diana-design

MesajTrimis: Mar Mar 25, 2008 5:37 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

^ da, e buna, imi place ca nu e prea grasa
Sus
krmen21

MesajTrimis: Mar Mar 25, 2008 7:44 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

si un pret estimativ....?
Sus
diana-design

MesajTrimis: Mar Mar 25, 2008 7:56 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

nu mai stiu exact, in jur de 20 de lei... depinde de unde o iei
Sus
mihaela79

Data înscrierii: 03/Apr/2008

MesajTrimis: Joi Apr 03, 2008 5:48 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

eu folosesc produse shiseido ....din pacate in romania se gasesc fff greu sau daca nu deloc dar ...mai nou am gasit un site de la noi din tara charm.ro unde se gasesc aproape toate brand urile de cosmetice. :)
Sus
c4rmen12

Data înscrierii: 27/Mar/2008

MesajTrimis: Dum Apr 06, 2008 4:31 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Hydra destresant pentru ochi (am cearcane si riduri de expresie) care este extraordinara, demachiant si lotiune tonica pentru ten, creme folosesc pentru corp, dar in principiu pentru hidratare sau anticelulita - cand consider necesar.
mihaela79, apropo de produse care nu se gasesc la noi, de victoria's secret ce sti?
Sus
lauraneacsu

Data înscrierii: 12/Mai/2008
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Mar Mai 13, 2008 2:50 pm    Titlul subiectului: Re: creme laura neacsu Răspunde cu citat (quote)

crema de galbenele e beton ptr fata si intreg corpul
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
roxana.elena

Data înscrierii: 16/Iul/2008

MesajTrimis: Lun Noi 17, 2008 12:07 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

crema de galbenele este buna ,asa este.
Dar nu prea folosesc crema pt fata,am tenul mixt,si nu dau cu crema decat ca baza pt fdt.Daca stiti vreo crema matifianta care face minuni..please share :d
Sus
danatoma222
Vizitator

MesajTrimis: Sâm Dec 24, 2011 4:22 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

krmen21 Wink) si eu tot ulei de la johnson's baby folosesc Razz

Ultima modificare efectuată de către danatoma222 la Vin Apr 20, 2012 12:27 pm, modificat de 1 dată în total
Sus
Crinutza

Data înscrierii: 03/Feb/2012

MesajTrimis: Vin Feb 03, 2012 4:22 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Eu folosesc crema de zi de la Olay si sunt foarte multumita de ea. Chiar e ok Smile
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Îngrijirea feței Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina 1, 2  Următoare
Pagina 1 din 2

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
TopFeminin.ro