forumforumfelicitarihoroscop

FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Andreea Esca
Du-te la pagina 1, 2  Următoare

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Vedete
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Catalina
Site Admin

Data înscrierii: 26/Feb/2006

MesajTrimis: Mar Mar 04, 2008 7:47 pm    Titlul subiectului: Andreea Esca Răspunde cu citat (quote)

Va place Andreea? Recunosc ca dintre stiristi/stiriste imi place cel mai mult.

Ce stiristi va mai plac?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
desyre

Data înscrierii: 23/Feb/2008
Locație: pitesti

MesajTrimis: Mar Mar 04, 2008 11:22 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

in fiecare seara ma uit la pro tv indiferent cine prezinta.
imi place de andreea dar mereu imi aduc aminte de faza cand a spus ea"cred ca s-a ***** butonu". Chestia e ca pe aceea caseta am iinteles ca era ceva mult mai grav si nu dspre ea... dar cei de la carcotasi nu au dat-o.
Sus
krmen21

Data înscrierii: 03/Mar/2008
Locație: braila

MesajTrimis: Mar Mar 04, 2008 11:30 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

si mie imi place andreea,mai ales ca s-a obisnuit toata lumea cu ea de atatia ani la protvi .imi mai place simona patruleasa.e draguta..
Sus
desyre

MesajTrimis: Mar Mar 04, 2008 11:38 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

mie imi place sa imi aduc aminte de mircea de la antena1 cand prezenta stiri, inainte sa fie la "DinDragoste"
Sus
Oana

Data înscrierii: 21/Noi/2006
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mie Mar 05, 2008 10:19 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

si mie imi place andreea esca, cred ca isi merita salariul despre care se face atat tam-tam! ce e al ei, e al ei! Simona Patruleasa.....imm ..... mie mi se pare frumoasa, dar ca stirista andreea o intrece!
si vroiam sa aflam si noi cam ce a fost mai grav pe caseta aceea cand ea a zis ca "s-a .......... butonul", tu stii, sau doar ai auzit acest zvon?
Sus
desyre

MesajTrimis: Mie Mar 05, 2008 10:58 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

a fost de curand pe prima tv o emisiune cu carcotasii si vb de cei 10 ani sau catiau trecut de cand s-a lansat aceea emisiune. si vb de celel mai importantesi haioase momente si spunea de faza asta cu andreea si ca mai era ceva p caseta dar nu au dat ca strica rau de tot img cuiva, dar ce si cine spunea nu a spus nimic... au lasat-o asa in vant
Sus
Oana

Data înscrierii: 21/Noi/2006
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Joi Mar 06, 2008 10:37 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

aha, am inteles, cine stie ce era
Sus
desyre

MesajTrimis: Joi Mar 06, 2008 11:32 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

am cunoscut o pers pe internet care avea o legatura cu sotul andreei (afaceri), si sotia tipului nascuse, andreea i-a cumparat o bluza noului nascut si era superba.. are gusturi bune
Sus
krmen21

MesajTrimis: Vin Mar 07, 2008 10:47 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

imi place de andreea esca din toate punctele de vedere.e frumoasa,stilata si isi face f bine meseria.intr-adevar i se potriveste
Sus
desyre

MesajTrimis: Vin Mar 07, 2008 11:26 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

pentru dictia ei, pentru cursivitate, expresivitate si tonalitate = calitatiile ei. Isi vede lungul nasului si are o familie fericita.

esca-200.jpg
 Description:
 Filesize:  14.05 KB
 Viewed:  15270 Time(s)

esca-200.jpg

Sus
krmen21

MesajTrimis: Vin Mar 07, 2008 11:27 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

bravo ei!ma bucur pt ea.e o profesionista...
Sus
desyre

MesajTrimis: Sâm Mar 08, 2008 12:00 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

da.. imi place de ea ca nu a plecat ca altele pe la alte posturi.. dar daca e bine platita.. de ce sa plece.
Sus
c-tina

Data înscrierii: 07/Mar/2008

MesajTrimis: Sâm Mar 08, 2008 12:40 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

este ca un caine fidel si sunt sigura ca daca ar pleca la alta televiziune nu toata lumea ar mai placea-o
Sus
desyre

MesajTrimis: Sâm Mar 08, 2008 1:02 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

maria coman.. se afla la extrema opusa.. are dictie si tot.. dar vacea ei ma face sa schimb programul... e stridenta si prezinta mai mult seaa cand e asa de liniste...
stiu ca alucrat si in preda .. si la radio si la tele 7 abc.. dar eu inca nu m-am obijnuit cu vocea ei.

pt cei care nu o stiu dupa nume va pun o poza cu ea

2.jpg
 Description:
 Filesize:  42.02 KB
 Viewed:  15260 Time(s)

2.jpg

Sus
krmen21

MesajTrimis: Sâm Mar 08, 2008 5:47 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

da,o stiu.e un pci rigida in voce si de-asta nu e chiar f placuta de toata lumea.
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Vedete Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina 1, 2  Următoare
Pagina 1 din 2

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
TopFeminin.ro