forumforumfelicitarihoroscop

FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

exercitii pentru sani
Du-te la pagina Anterioară  1, 2

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Sâni
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
desyre

Data înscrierii: 23/Feb/2008
Locație: pitesti

MesajTrimis: Sâm Mar 08, 2008 12:21 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

da, e bine sa te gandesti la batranetze,, dar pe mine gandul asta ma sperie.. batranetzea,,, gandul e bine ascuns intr-un sertar si inchis cu cheia.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
krmen21

Data înscrierii: 03/Mar/2008
Locație: braila

MesajTrimis: Joi Mar 20, 2008 11:30 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

cred ca pe toata lumea sperie batranetea.cand ma gandesc ca pe 17 mai implinesc 22 ani imi vine sa plang...era asa bine la 17 ani...dar..trece timpul:(
Sus
desyre

Data înscrierii: 23/Feb/2008

MesajTrimis: Vin Mar 21, 2008 3:53 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

.. esti cu 1 an si o luna mai mica decat mine Smile
da, mereu o sa ne aducem amint de anii din liceu, o sa tanjim mereu dupa ei.
Sus
deea202

Data înscrierii: 31/Mar/2008
Locație: cluj

MesajTrimis: Lun Mar 31, 2008 6:21 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

sanii sunt sustinuti doar de piele si aceasta la o anumita varsta se lasa..sau daca avem variatii ale greutatii..pentru fermitatea pielii .. si nu numai pielea sanilor ci pielea intregului corp..e combinarea intre dushurile calde si cele reci..cand pielea se contracta si se relaxeaza..asta mi-a recomandat mie un medic dermatolog si da rezultate foarte bune.la inceput ete incomod dar te obishnuiesti pe parcurs..
Sus
khryss

Data înscrierii: 09/Mar/2008

MesajTrimis: Lun Mar 31, 2008 6:34 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

krmen21 nu a mai intrat demult pe acet site, isi face masaj la sani Smile
Sus
liana06toma

Data înscrierii: 05/Mar/2009
Locație: targu mures

MesajTrimis: Joi Mar 05, 2009 12:43 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Orice exercitiu fizic e bine venit, daca stai si astepti de la D-zeu fara sa misti un deget, asa sunt si rezultatele...asa ca la o parte cu lenea si sa ne apucam de treaba...doar vine primavara
Sus
Codruta

Data înscrierii: 27/Mar/2012

MesajTrimis: Mar Mar 27, 2012 10:39 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

sunt foarte bune exercitiile eu am facut un timp si m-am simtit foarte bine si nu mai zic de sani cum erau:DVery HappyVery Happy
Sus
stefanica
Vizitator

MesajTrimis: Lun Iun 25, 2012 8:35 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

sincer sunt doar dependenta de exercitiile facute de sotul meu! Very Happy
Sus
Adriana10
Vizitator

MesajTrimis: Mar Aug 14, 2012 8:59 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

aceste exercitii sunt foarte bune pentru mai multe lucruri,eu le-am invatat de mica pentru ca asa am fost invatata:)
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Sâni Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2
Pagina 2 din 2

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
TopFeminin.ro