forumforumfelicitarihoroscop

FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

ripostezi?

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Locul de muncă
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
krmen21

Data înscrierii: 03/Mar/2008
Locație: braila

MesajTrimis: Lun Mar 03, 2008 10:10 pm    Titlul subiectului: ripostezi? Răspunde cu citat (quote)

e in regula sa comentezi,sa-ti impui punctul de vedere la locul de munca?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
desyre

Data înscrierii: 23/Feb/2008
Locație: pitesti

MesajTrimis: Mar Mar 04, 2008 12:19 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fatza de un coleg sau fatza de manager?
Sus
durusoctavia

Data înscrierii: 06/Mar/2007
Locație: Zalau

MesajTrimis: Mar Mar 04, 2008 9:44 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Eu cred ca da atata timp cat nu depasesti limitele bunului simt, nu esti agresiva si esti sigura de ceea ce spui.
Sus
desyre

MesajTrimis: Mar Mar 04, 2008 5:08 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

durusoctavia, nu sunt in totalitate de acord cu tine... daca ai un sef,, sau un director care nu ii place sa fie contrazis nici cand nu are dreptate .. e mai bine sa taci daca mai vrei sa lucrezi acolo.. si mai ales daca lucrezi la patron.
Eu lucrez la stat .. deci imi cam spun pct de vedere.
Sus
krmen21

MesajTrimis: Mar Mar 04, 2008 10:47 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

e cam greu in ziua de azi sa supravietuiesti la locul de munca daca ripostezi fata de 'seful' tau.
Sus
desyre

MesajTrimis: Mar Mar 04, 2008 11:10 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

eu nu ripostez dar mentionez ca lucrez la stat nu patron Smile
adv e ca acum nu m-as mai angaja la patron chiar daca as avea salariul mai mare
Sus
krmen21

MesajTrimis: Mar Mar 04, 2008 11:51 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

asa e,la patron,e mai greu de comentat.esti la mana lui:(
Sus
desyre

MesajTrimis: Mie Mar 05, 2008 12:04 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

vrei mai multi bani te duci la patron dar ai grija cand deschizi gura... si faza naspa e ca te poate da afara si fara un motiv intemeiat.. traiasca statu:)
Sus
aqqa89

Data înscrierii: 24/Mar/2009

MesajTrimis: Mar Mar 24, 2009 4:55 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Si normal ca trebuie sa iti spui punctul de vedere nu cred ca SEFU are ceva in plus fata de tine ca muncitor ......nu trebuie sa taci indiferent de situatie ...eu una consider ca e bine sa iti exprimi parerile .....nu trebuie sa taci daca nu iti convine ce zice el sau nush ce ....suntem intr-o tara unde Exprimarea e Libera ......... Very Happy indiferent daca se lucreaza la stat sau la privat ..parerea mea Very HappyVery HappyVery Happy
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Locul de muncă Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
TopFeminin.ro