forumforumfelicitarihoroscop

FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

volumul parului
Du-te la pagina 1, 2  Următoare

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Îngrijirea părului
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
krmen21

Data înscrierii: 03/Mar/2008
Locație: braila

MesajTrimis: Lun Mar 03, 2008 9:51 pm    Titlul subiectului: volumul parului Răspunde cu citat (quote)

cum reusiti sa va dati volum?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
desyre

Data înscrierii: 23/Feb/2008
Locație: pitesti

MesajTrimis: Mar Mar 04, 2008 12:36 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

eu chiar nu am pb asta... eu ma chinui sa sco volumul din el;)
Sus
krmen21

MesajTrimis: Mar Mar 04, 2008 4:43 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

norocul tau,desyre,dar sunt multe persoane care au aceasta problema.
Sus
desyre

MesajTrimis: Mar Mar 04, 2008 5:45 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

da stiu.. parul are volum cand este proaspat spalat.. apoi se aseaza el cum trebuie... nu pot sa-ti recomand sa il speli il fiecare zi ca nu sunt de acord cu asta.. dar sampoanele astea la care se tot face reclama pt volum ai incercat?
Sus
krmen21

MesajTrimis: Mar Mar 04, 2008 8:09 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

da,dar nu e prea mare efect.am folosit si spuma si il cam imbacseste,ceea ce nu-mi place
Sus
desyre

MesajTrimis: Mar Mar 04, 2008 11:03 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

eu folosesc spuma pt ai lua din volum si seama imi spal paru` seara.
Sus
krmen21

MesajTrimis: Mar Mar 04, 2008 11:23 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

spuma e pt volum,dar oricum,tu nu ai nevoie.oricum,cred ca e mai usor sa iti iei decat sa-ti dai volum.
Sus
desyre

MesajTrimis: Mie Mar 05, 2008 12:30 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

tapeaza-l Very Happy
Sus
krmen21

MesajTrimis: Mie Mar 05, 2008 12:39 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

da,ca sa arate ca o matura,nu?Smile)
Sus
desyre

MesajTrimis: Mie Mar 05, 2008 12:54 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

daca tu zici ca dupa un tapat arata ca o matura.. inseamna ca nu ai mers nicoodata cu un motor fara casca... 3 zile stai sa-l descurci si tot nu reusesti 100%. Un tapat frumos arata chiar bine. dar sa nu ti-l faci tu, un profesionist
Sus
krmen21

MesajTrimis: Mie Mar 05, 2008 12:56 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

da,depinde,poti sa-l faci si singura numai sa ai rabdare.oricum,de la tapat se degradeaza parul.se rupe in timp.
Sus
desyre

MesajTrimis: Mie Mar 05, 2008 1:03 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

cand eram in liceu profu de fizica mi-a masurat grosimea parului... era destul de mare atunci... fatza de grosimea parului de la colegi.
Sus
krmen21

MesajTrimis: Mie Mar 05, 2008 1:17 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

norocul tau,desyre.felicitari!
Sus
Oana

Data înscrierii: 21/Noi/2006
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mie Mar 05, 2008 10:44 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

eu zic ca in primul rand nu tb sa mai fiti nemultumite de parul vostru, cele care il au cu volul isi doresc un par mai lins, iar cele care nu au volum bine inteles isi doresc un par cu volum, e normal, asa e regula, eu zic sa incercati sa faceti ceva ca sa va simtiti bine in pielea vostra, altfel ...... mereu nemultumite, nu veti ajunge nicaieri! nimeni nu cred ca e perfect, insa cred ca acele imerfectiuni incearca sa le atenueze ci nu sa le scoata in evedenta; oricum nu mi-o luati in nume de rau, acest forum e facut special pentru a ne spune fiecare problemele! Va pup feteler si ce sa zic, un forum super tare!
Sus
krmen21

MesajTrimis: Mie Mar 05, 2008 10:59 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

da,dar e bine sa spunem fiecare ce si cum foloseste.in felul asta aflam lucruri noi si ne ajutam...
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Îngrijirea părului Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina 1, 2  Următoare
Pagina 1 din 2

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
TopFeminin.ro