forumforumfelicitarihoroscop

FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Reteta de ingrasare

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Nutriție
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
manu27

Data înscrierii: 05/Sep/2007

MesajTrimis: Vin Feb 15, 2008 9:57 am    Titlul subiectului: Reteta de ingrasare Răspunde cu citat (quote)

As dori sa aflu o reteta de ingrasare care da rezultate. Smile
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Oana

Data înscrierii: 21/Noi/2006
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Lun Feb 18, 2008 6:16 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Eu iti recomand niste mese regulate si sanatoase. Nu cred ca daca mananci de 3 ori pe zi si cat de cat in jurul acelorasi ore, nu te vei ingrasa.
Sus
desyre

Data înscrierii: 23/Feb/2008
Locație: pitesti

MesajTrimis: Sâm Feb 23, 2008 3:06 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

ce nu as da eu sa am problema asta Smile
pai eu iti recomand sa ai un sil de viata linistit, fara nopti pierdute prin cluburi, fara nopti piedute pe net.. sa dormi regulat sa nu sari peste mase, tu poti manca si noaptea ca atunci se pun kg pe tine Smile si daca vrei masa musculara consulta un tip de la sala, un instructor si iti va spune ce exercitii sa faci pt asa ceva,
sunt exercitii diferite pt masa musculara si pt slabit
Sus
durusoctavia

Data înscrierii: 06/Mar/2007
Locație: Zalau

MesajTrimis: Mar Feb 26, 2008 10:46 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Exista unele persoane care au un metabolism diferit. Pe langa mesele regulate, vitaminele si respectarea unui program corect de alimentatie iti recomand si o vizita la medic pentru a depista eventualele probleme de sanatate care pot influenta metabolismul.
Sus
desyre

MesajTrimis: Mar Feb 26, 2008 4:44 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

la endocrinolog... parca asa se numeste medicul la care treb sa te duci, dar nu bag mana in foc. Nu stiu cati ani ai , dar intr-un spital de copii nu gasesti asa ceva.
Sus
krmen21

Data înscrierii: 03/Mar/2008
Locație: braila

MesajTrimis: Mie Mar 19, 2008 3:37 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

asta cu ingrasarea e la fel ca treaba cu slabitul.sunt unii care nu pot slabi,iar altii care nu se pot ingrasa.
Sus
desyre

MesajTrimis: Vin Mar 21, 2008 4:50 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

stiu o tipa ca facea niste injectii pt asa ceva, dar nu stiu cine i le-a recomandat si ce rezultat au avut, din pacate nu mai pot sa iau leg cu tipa aceea. dar ai grija iti poti sametabolismul peste cap si apoi sa cauti retete de slabit.
Sus
deea1

Data înscrierii: 25/Aug/2008
Locație: bistrita

MesajTrimis: Mar Aug 26, 2008 12:20 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

ma bucur ca ati deschis acest subiect. as vrea si eu sa pun vreo 2-3 kilograme pe mine:))daca sar putea unde vreau eu. stiti cam ce alimente contin mai multe calorii?si sa fie si sanatoase.
Sus
virtuala

Data înscrierii: 13/Mar/2008
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Joi Oct 16, 2008 11:05 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

cele mai multe calorii le contin dulciurile si grasimile(prajelile in special) daca le mananci in cantitati rezonabile nu sunt nesanatoase si vei reusii sa te si ingrasi
Sus
robert_sgr

Data înscrierii: 02/Feb/2009

MesajTrimis: Lun Feb 02, 2009 12:24 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Uite un aliment care contine multe calorii si in acelasi timp este si sanatos, chiar recomandat persoanelor care vor cateva kilograme in plus: mierea. De recomandat sa fie cumparata de la producatori, nu mierea aceea care se gaseste pe rafturile supermarketurilor.
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Nutriție Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
TopFeminin.ro