forumforumfelicitarihoroscop

FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Delia Matache
Du-te la pagina 1, 2, 3, 4  Următoare

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Vedete
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Oana

Data înscrierii: 21/Noi/2006
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Joi Feb 07, 2008 6:32 pm    Titlul subiectului: Delia Matache Răspunde cu citat (quote)

Ce parere aveti de Delia Matache? in primul rand mie mi se pare ca s-a ingrasat f tare, in al doilea rand nu mai e delia de altadata! azi face 26 ani, dar arata......de mai multi.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
durusoctavia

Data înscrierii: 06/Mar/2007
Locație: Zalau

MesajTrimis: Vin Feb 08, 2008 12:17 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Stilul de viata isi spune cuvantul... Nopti nedormite, mancare pe apucate, machiaj excesiv...
Sus
Oana

MesajTrimis: Dum Feb 10, 2008 10:00 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

durusoctavia a scris:
Stilul de viata isi spune cuvantul... Nopti nedormite, mancare pe apucate, machiaj excesiv...

da dar unii chiar arata mai bine dupa cativa ani de "artist", ea insa ...s-a ingrasat, depinde de fiecare in parte!
Sus
desyre

Data înscrierii: 23/Feb/2008
Locație: pitesti

MesajTrimis: Vin Feb 29, 2008 4:39 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

o data la antena 1 ... arata oribil, nu ma refer la corp... stiti emisiunea aceea nu noaptea eroriilor.. ea super bronzata... si cu o rochie la fel ca bronzul.. si scurta.. ii statea oribil... cu o rochie mai inchisa, fie si acelasi model ii statea mai bine... nici nu stiai bine de unde incepe rochia si unde se termina
Sus
Oana

MesajTrimis: Mie Mar 05, 2008 10:23 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

nici mie nu-mi place cum se imbraca in ultimul timp, asa cand o mai vad la noaptea erorilor, cand eram eu mai muica si N&D aparuse ....Delia mi se parea ceva ...... frumos, ce sa zic, dar...... acum nu mai e deloc

Ultima modificare efectuată de către Oana la Joi Mar 06, 2008 9:54 pm, modificat de 1 dată în total
Sus
desyre

MesajTrimis: Mie Mar 05, 2008 11:01 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

oare ea isi alege imbracamintea sau o imbraca cineva asa si ea se supune?
Sus
krmen21

Data înscrierii: 03/Mar/2008
Locație: braila

MesajTrimis: Mie Mar 05, 2008 11:03 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

acum nu prea se mai imbraca,e mai mult dezbracata.e cam extravaganta.cine stie?poate asa trebuie sa arate..
Sus
desyre

MesajTrimis: Mie Mar 05, 2008 11:13 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

vulgaru in ultimul timp e la moda.. deci...
Sus
krmen21

MesajTrimis: Mie Mar 05, 2008 11:14 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

asta cam asa e.femeile apar goale la tv,deci la ce sa ne mai asteptam?
Sus
desyre

MesajTrimis: Mie Mar 05, 2008 11:20 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

se uita barbatii.. au audienta.. deci vulgaru e in floare
Sus
krmen21

MesajTrimis: Mie Mar 05, 2008 11:27 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

cred ca si femeile se uita acum:))
Sus
desyre

MesajTrimis: Mie Mar 05, 2008 11:28 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

si eu ma uit... chiar daca nu sunt barbat... si la delia ma uit
Sus
krmen21

MesajTrimis: Mie Mar 05, 2008 11:40 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

mda.toata lumea se uita...
Sus
desyre

MesajTrimis: Joi Mar 06, 2008 12:05 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fie ca le place sau nu.. si uneori chiar daca nu iti place tie.. un lucru tot repetat devine obicei si model pt ceilalti, delia este un model pt altii
Sus
krmen21

MesajTrimis: Joi Mar 06, 2008 12:26 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

de acord cu tine:)
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Vedete Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina 1, 2, 3, 4  Următoare
Pagina 1 din 4

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
TopFeminin.ro