forumforumfelicitarihoroscop

FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Va place Mihai Petre de la "Dansez pentru tine"?
Du-te la pagina 1, 2, 3  Următoare

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Vedete
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
smile

Data înscrierii: 10/Iun/2007

MesajTrimis: Joi Feb 07, 2008 4:06 pm    Titlul subiectului: Va place Mihai Petre de la "Dansez pentru tine"? Răspunde cu citat (quote)

Ce pare aveti despre Mihai Petre? E oare prea exigent cu cei care concureaza la "Dansez pentru tine"? Am inteles ca din martie incepe un nou sezon si sper sa fie in continuare in juriu pentru ca, desi e nesuferit cateodata, se pricepe cel mai bine la dans.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Oana

Data înscrierii: 21/Noi/2006
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Joi Feb 07, 2008 6:19 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

e....ce sa zic, mie imi place cum danseaza Mihai Petre, mai mult nu ma pot exprima, nu e genul meu, dar nici ..... nu mi se pare!
Sus
desyre

Data înscrierii: 23/Feb/2008
Locație: pitesti

MesajTrimis: Vin Feb 29, 2008 4:54 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

imi place de el... e exigent ca vede greselile, nu ca noi oamenii de rand.. care nu ne pricep, ca le observam doar atunci cand fac greseli mari...
Eu sunt sigura ca va fi iar in comisie.
Arata bine, ca un dansator profesionist ca doar asta si e
Sus
gabyandreas

Data înscrierii: 10/Aug/2007

MesajTrimis: Vin Feb 29, 2008 8:57 pm    Titlul subiectului: iti place de mihai petre? Răspunde cu citat (quote)

este cel mai potrivit si mai in masura sa dea note in acest concurs.este dansator prfesionist si asta spune tot.pe linga faptul ca e un barbat f frumos si fin.se vede asta
Sus
durusoctavia

Data înscrierii: 06/Mar/2007
Locație: Zalau

MesajTrimis: Lun Mar 03, 2008 9:03 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Daca vorbim despre profesionist cred ca stie ce face si ce spune. Daca vorbim despre barbatul Mihai Petre nu imi place deloc. Nu e genul meu.
Sus
claudiao

Data înscrierii: 03/Mar/2008

MesajTrimis: Lun Mar 03, 2008 12:58 pm    Titlul subiectului: mihai petre Răspunde cu citat (quote)

Da..., Mihai Petre se pricepe la dans, pana la urma urmei cu asta se ocupa, danseaza bine, totusi mie nu-mi place...mi se pare cam arogant
Sus
desyre

MesajTrimis: Mar Mar 04, 2008 12:50 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

pt ca spune verde-n fatza il face arogant, de aia astept sa inceapa o noua serie de la dansez pt tine. Imi place de el ca nu este as.. mielusel Smile
Are un corp incat fetele il invidiaza ca ele nu arata ca el Wink)
Sus
durusoctavia

Data înscrierii: 06/Mar/2007
Locație: Zalau

MesajTrimis: Mar Mar 04, 2008 9:36 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cu siguranta este foarte arogant, dar are experienta si este recunoscut ca fiind printre cei mai buni in domeniu si poate din acest motiv isi permite sa fie atat de arogant.
Sus
desyre

MesajTrimis: Mar Mar 04, 2008 5:16 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

durusoctavia - ce te face sa crezi ca este arogant? faptul ca spune verde-n fatza si nu se fereste dupa vre-o fusta ca alte persoane? sau ce anume?
Sus
krmen21

Locație: braila

MesajTrimis: Mar Mar 04, 2008 11:11 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

mie imi place mihai petre.e un om flexibil si spune lucrurilor pe nume.e o persoana placuta!
Sus
desyre

MesajTrimis: Mar Mar 04, 2008 11:20 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

cred ca nu are nici un gram de celulita.. dar gata fetelor ca anu` asta se insoara:)
Sus
krmen21

MesajTrimis: Mar Mar 04, 2008 11:31 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

ii doresc casa de piatra de pe acum:)sa fie fericit!
Sus
desyre

MesajTrimis: Mar Mar 04, 2008 11:38 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

dar nu la rinichi Very Happy
Sus
krmen21

MesajTrimis: Mie Mar 05, 2008 12:08 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

sigur ca nu.doamne fereste!multa sanatate pt el;)
Sus
desyre

MesajTrimis: Mie Mar 05, 2008 12:12 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

pr meu seamana cu el.. dar acum s-a tuns.. mica dif e ca pr meu nu ii sta chiar asa de drept parul, poate asta ma face sa-l indragesc
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Vedete Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina 1, 2, 3  Următoare
Pagina 1 din 3

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
TopFeminin.ro