forumforumfelicitarihoroscop

FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Raluca Aprodu

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Vedete
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
smile

Data înscrierii: 10/Iun/2007

MesajTrimis: Sâm Feb 02, 2008 2:00 pm    Titlul subiectului: Raluca Aprodu Răspunde cu citat (quote)

Am urmarit-o pe Raluca Aprodu in Pacatele Evei si mi-as dori sa o mai vad si in alte productii Acasa Tv. E un fotomodel de succes si are si talent actoricesc. Cred ca e o tanara foarte ambitioasa!!!

raluca.aprodu.jpg
 Description:
 Filesize:  25.99 KB
 Viewed:  9530 Time(s)

raluca.aprodu.jpg

Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Oana

Data înscrierii: 21/Noi/2006
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Joi Feb 07, 2008 6:24 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

arata bine, nimic de comentat! dar am mai zis eu, toate fetele daca ar avea posibilitatea sa se aranjeze si sa mearga pe la saloane....ar arata super! dar fiecare dupa posibilitati.
Sus
desyre

Data înscrierii: 23/Feb/2008
Locație: pitesti

MesajTrimis: Vin Feb 29, 2008 4:48 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Oana ai dreptate, recunosc ca nu m-am uitat la nici episod din Pacatele Evei... parca nu sunt asa de bine regizate ca altele. Recunosc ca imi plac cele de pe acasa... au mai mult farmec.. si povestile alese sunt mai bune. De ex acum pe ambele prog au filme .. cu si despre tiganii.. dar Acasa bate Antena1 Smile
Sus
pantoficustil

Data înscrierii: 12/Oct/2011

MesajTrimis: Sâm Noi 19, 2011 6:09 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Da imi place de ea, este ed treaba as zice eu... Very Happy Very Happy Very Happy
Sus
Crinutza

Data înscrierii: 03/Feb/2012

MesajTrimis: Vin Feb 03, 2012 4:28 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Nu mi se pare prea frumoasa...si da, daca toate fetele ar putea periodic pe la salon ar arata super, poate mult mai bine, fata asta e doar inalta si foarte bine aranjata in rest, nu m-a impresionat prea tare
Sus
miriam03

Data înscrierii: 13/Mar/2012

MesajTrimis: Mar Mar 13, 2012 2:21 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

nu am auzit de ea pana aqm...ar trebui sa imi fie rusine? dar trebuie sa recunosc ca e foarte frumoasa;)
Sus
Dany_Ela

Data înscrierii: 19/Mar/2012

MesajTrimis: Lun Mar 19, 2012 11:54 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Arata foarte bine Wink
Sus
ioana12

Data înscrierii: 19/Mar/2012

MesajTrimis: Lun Mar 19, 2012 1:13 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

nu imi este atat de cunoscuta....dar arata bine:)
Sus
dascalu.elena

Data înscrierii: 23/Mar/2012

MesajTrimis: Vin Mar 23, 2012 4:35 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

nu am auzit atat de mult ddespre ea dar este ok
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Vedete Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
TopFeminin.ro