forumforumfelicitarihoroscop

FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

daca aveti copii - poate o sa va intereseze site-ul

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Tinere mămici
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
m111rcea
Vizitator

MesajTrimis: Mar Iul 25, 2006 7:03 pm    Titlul subiectului: daca aveti copii - poate o sa va intereseze site-ul Răspunde cu citat (quote)

Salut!
M-am gandit ca poate intereseaza pe cineva, se adreseaza parintilor care au copii de varsta prescolara si incearca sa stranga intr-un singur loc tot ce au nevoie parintii. Pe langa stiri, articole, sfaturi, cantecele, poezii, glume sau poze haioase, exista sectiuni pentru gradinite, distractie, educatie, sanatate, magazine, sau lucruri utile - babysitting, frizerii, programe ale teatrelor, concerte sau o mica carte de bucate. Dati un semn daca va place au ba... Sugestiile sunt binevenite...
Sus
durusoctavia

Data înscrierii: 06/Mar/2007
Locație: Zalau

MesajTrimis: Mie Mar 07, 2007 8:24 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

E un site intr-adevar interesant. Multumim pentru sugestie.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
serban elena roxana

Data înscrierii: 09/Mar/2007

MesajTrimis: Vin Mar 09, 2007 8:07 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Razz nu e deloc rau ce spuneti voi, si sincer ar trebuii nu unul ci, chiar mai multe! O idee super!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
ro

Data înscrierii: 24/Mar/2007

MesajTrimis: Sâm Mar 24, 2007 3:10 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

l-am studiat putin si mi se pare chiar reusit.
Sus
virtuala

Data înscrierii: 13/Mar/2008
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mar Iul 15, 2008 10:54 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

da chiar interesant site-ul
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Tinere mămici Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
TopFeminin.ro