forumforumfelicitarihoroscop

FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Anna Lesko
Du-te la pagina Anterioară  1, 2

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Vedete
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
simonacojan

Data înscrierii: 03/Mai/2008
Locație: bacau

MesajTrimis: Sâm Mai 03, 2008 4:08 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

de la anna lesko s-a trecut la monica columbeanu...de anna ce sa zic, nu prea imi place cum canta, dar e o prezenta placuta...iar monica, daca alta treaba nu are, ii cauta surorii ei un iri... Wink
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
pantoficustil

Data înscrierii: 12/Oct/2011

MesajTrimis: Lun Oct 24, 2011 3:59 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Mi se pare super ok fata, nu prea ma iau dupa presa pentru ca intotdeauna infloresc, imi place si cum cand....este ok pentru mine Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
claudia2
Vizitator

MesajTrimis: Vin Iun 29, 2012 2:12 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

prea pitzi mi se pare:|
Sus
GiulyS
Vizitator

MesajTrimis: Mie Iul 04, 2012 1:05 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

sincer in ultima vreme nu prea am mai auzit mare lucru de ea, dar imi place mult. e carismatica si are prezenta de spirit Smile
Sus
ClauC12
Vizitator

MesajTrimis: Lun Iul 09, 2012 10:01 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

chiar, unde mai e Anna Lesko? ca e tare scumpa si dragutica la fata. Banuiesc ca sta mai mult in Rusia.
Sus
GeorgyAna
Vizitator

MesajTrimis: Lun Iul 16, 2012 9:27 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

imi place mult de Anna Lesko! E o fata finuta si de gasca!
Sus
Alicee
Vizitator

MesajTrimis: Vin Aug 10, 2012 3:03 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

niciodata nu am putut sa sufar aceasta fiinta mi s-a parut mereu foarte antipatica
Sus
Antonia
Vizitator

MesajTrimis: Sâm Aug 25, 2012 2:48 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

mie nu prea imi place de ea...
Sus
Geanina91
Vizitator

MesajTrimis: Mar Aug 28, 2012 9:20 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

O foarte frumoasa persoana si sociabila Smile chiar imi place de ea Mad
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Vedete Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2
Pagina 2 din 2

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
TopFeminin.ro