forumforumfelicitarihoroscop

FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Oboseala asta.......

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Îngrijirea corpului
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Oana L
Vizitator

MesajTrimis: Lun Mai 29, 2006 3:16 pm    Titlul subiectului: Oboseala asta....... Răspunde cu citat (quote)

Ce sa fac sa nu mai fiu obosita? Obosesc exact cand nu ar trebui: cand sunt pe final de sesiune, de exemplu, sau cand nu mai am decat putin efort de facut. Stiind ca ar trebui sa se termine cu stresu', parca tocmai atunci nu se mai termina, ma simt epuizata, si ca sa fie treaba treaba, mai aflu si o veste proasta care ma da si mai tare peste cap. Desi eu eram f.optimista acum se petrece ceva cu mine, va rog sa-mi dati un sfat.....
Sus
Iris
Vizitator

MesajTrimis: Lun Iul 17, 2006 1:31 pm    Titlul subiectului: pentru Oana Răspunde cu citat (quote)

Ar trebui sa-ti faci niste analize de sange. Sanatate !
Sus
Vizitator

MesajTrimis: Vin Aug 04, 2006 2:47 pm    Titlul subiectului: Re: Oboseala asta....... Răspunde cu citat (quote)

Oana L a scris:
Ce sa fac sa nu mai fiu obosita? Obosesc exact cand nu ar trebui: cand sunt pe final de sesiune, de exemplu, sau cand nu mai am decat putin efort de facut. Stiind ca ar trebui sa se termine cu stresu', parca tocmai atunci nu se mai termina, ma simt epuizata, si ca sa fie treaba treaba, mai aflu si o veste proasta care ma da si mai tare peste cap. Desi eu eram f.optimista acum se petrece ceva cu mine, va rog sa-mi dati un sfat.....
Embarassed Crying or Very sad odihneste-te si daca nu da rezultat, mergi la doctor!
Sus
Oana

Data înscrierii: 21/Noi/2006
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Vin Mar 16, 2007 11:53 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

am facut si ce mi-ati propus voi, insa mi-am schimbat si serviciul, acum nu ma mai vait de oboseala! nu mai sunt stresata ca la celalalt serviciu si ma simt mult mai bine! Sa auzim de bine! Very Happy
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Oana

MesajTrimis: Vin Mar 30, 2007 10:32 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Nici macar nu mai astept cu nerabdare zilele de weekend, nu-mi dau seama cand trec zilele; nu ca am f. mult de munca ci pentru ca fac ceea ce imi place si sunt si intr-un mediu foarte placut! Va doresc si voua astfel de medii la munca! Va pup!

Ultima modificare efectuată Oana la Mar Feb 05, 2008 8:42 pm, modificat de 2 ori în total
Sus
ro

Data înscrierii: 24/Mar/2007

MesajTrimis: Dum Apr 01, 2007 4:49 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

chiar nu mi-as fi dat seama ca oboseala mai poate aparea de la stres.cand am citit m-am gandit la vreo anemie,ceva.
imi pare bine ca totul merge mai bine.
si spor in continuare la noul serviciu.
Sus
Oana

MesajTrimis: Lun Apr 02, 2007 8:50 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

da, merci si tie la fel! sa sti ca am si putina anemie, tocmai mi-am facut si analizele asa cum v-am spus si intr-adevar am o mica anemie (lipsa de fier). pup! :-*

Ultima modificare efectuată de către Oana la Mar Feb 05, 2008 8:42 pm, modificat de 1 dată în total
Sus
diana13

Data înscrierii: 04/Sep/2007

MesajTrimis: Mar Sep 04, 2007 8:53 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

la mine oboseala trece mereu cu mult somn Smile ia 2 zile libere si dormi... stai doar in pat tot timpul si nu faci nimic... cand te trezesti, te culci la loc
Sus
Andrada2008

Data înscrierii: 30/Sep/2008

MesajTrimis: Mar Sep 30, 2008 11:15 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Si eu am aceeasi problema,cand ma trezesc dimineata voinica din pat,ma pregatesc sa plec la servici iar pe drum ma ia moleseala,simt nevoia sa stau jos si sa dorm(numai ca somn nu imi este mereu,si nici sa dorm fortata nu pot). Mai am o problema cu cascatul, a devenit un obicei la mine,stau ce stau,imi fac treaba si din senin ma ia un cascat cu lacrimi,simt cum mi se inmoaie picioarele si pic jos. Mi-am facut analizele dar prin minune ies bine mereu ,desi eu ma simt rau. Lumea imi spune ca este vorba de deochi,dar deochi in fiecare zi?si de mai multe ori p zi,voi ce spuneti?
Sus
roxana.elena

Data înscrierii: 16/Iul/2008

MesajTrimis: Vin Noi 14, 2008 12:42 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

vitamineeeeee
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Îngrijirea corpului Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
TopFeminin.ro