forumforumfelicitarihoroscop

FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Dana Rogoz
Du-te la pagina 1, 2, 3  Următoare

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Vedete
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
smile

Data înscrierii: 10/Iun/2007

MesajTrimis: Lun Sep 03, 2007 8:51 pm    Titlul subiectului: Dana Rogoz Răspunde cu citat (quote)

Va place Dana Rogoz? Ce parere aveti despre ea?

dana-rogoz.jpg
 Description:
Dana Rogoz
 Filesize:  20.05 KB
 Viewed:  16649 Time(s)

dana-rogoz.jpg

Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Oana

Data înscrierii: 21/Noi/2006
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Lun Sep 24, 2007 8:30 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

eu cred ca ea e o fata vesele asa de firea ei, insa cred ca are si multe fitze in cap, ca de .... e vedete, poati sa zici ceva! DAr unele vedete macar au suflet!
Sus
violeta2055

Data înscrierii: 27/Sep/2007

MesajTrimis: Joi Sep 27, 2007 11:08 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

EU O STIU PE DANA ROGOZ DE CAND ERA MICUTZA SI MERGEAM AMANDOUA LA ACEEASI SCOLA GENEREALA. DE MICA A FOST FOARTE FITZOASA, VENEA LA SCOALA NUMAI LA LUCRARI (LUA NUMAI 10 MEREU) SI NICIODATA SINGURA CA UN COPIL NORMAL, VENEA CU BODYGOARZI SI NICIODATA NU PUTEAI VB CU EA, Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil CA BINE INTELES NU II AJUNGEAI LA NAS.
Sus
Oana

Data înscrierii: 21/Noi/2006

MesajTrimis: Mie Mar 05, 2008 10:26 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

interesant ce spui, niciodata nu cunosti un om, el pare asa, dar de fapt e invers. asa ca tu poate ai dreptate, eu o stiu doar de la TV, alta fire....alt rol!
Sus
desyre

Data înscrierii: 23/Feb/2008
Locație: pitesti

MesajTrimis: Mie Mar 05, 2008 10:54 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

la tv e ok... dar un lucru nu imi place la el... relatia ei cu omu ala... care e cu mult mai mare ca ea... oricum, am inteles ca ea aducea de mica cei mai multi bani in casa cu abracadabra
Sus
krmen21

Data înscrierii: 03/Mar/2008
Locație: braila

MesajTrimis: Mie Mar 05, 2008 11:01 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

oricum,e o fata draguta si se face placuta oriunde si oricand.e foarte vesela..si te binedispune
Sus
desyre

MesajTrimis: Mie Mar 05, 2008 11:02 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

asta lasa sa credem noi cei care nu o cunoastem face to face
Sus
krmen21

MesajTrimis: Mie Mar 05, 2008 11:09 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

asa o vad eu la televizor.nu poti cunoaste o vedeta in detaliu doar privind-o la tv..
Sus
desyre

MesajTrimis: Mie Mar 05, 2008 11:14 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

eu astept mai multe post-uri de la violeta2055, sa ne spuna mai multe despre ea, sa facem o mica comparatie dupa aceea
Sus
krmen21

MesajTrimis: Mie Mar 05, 2008 11:19 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

se pare ca nu mai sta prea mult pe forum:)
Sus
desyre

MesajTrimis: Mie Mar 05, 2008 11:21 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

nu conteaza, pot sa astept
Sus
krmen21

MesajTrimis: Vin Mar 07, 2008 10:50 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

e frumusica foc.nu-i dai varsta pe care o are.parca e un copil..
Sus
desyre

MesajTrimis: Vin Mar 07, 2008 11:17 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

are 23 de ani.
Sus
krmen21

MesajTrimis: Vin Mar 07, 2008 11:24 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

da,dar nu-i dai 23.e copilaroasa..
Sus
desyre

MesajTrimis: Sâm Mar 08, 2008 12:02 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

da.. am si eu colegi care sunt mai mari decat mine si zici ca sunt de-o`seama cu mine.

Ultima modificare efectuată de către desyre la Mar Mar 18, 2008 8:02 pm, modificat de 1 dată în total
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Vedete Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina 1, 2, 3  Următoare
Pagina 1 din 3

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
TopFeminin.ro