forumforumfelicitarihoroscop

FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Muzica la serviciu

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Locul de muncă
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Felicia

Data înscrierii: 22/Aug/2007
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mie Aug 22, 2007 11:52 pm    Titlul subiectului: Muzica la serviciu Răspunde cu citat (quote)

Am o mica slabiciune: nu pot munci fara sa ascult muzica. Intru fie pe radiouri disponibile pe net, radioul de pe Messenger sau pe Party TV, unde au doar muzica romanesca, dar pot urmari si videoclupurile daca nu e nimeni prin birou.

Care sunt micile voastre "pacate" de la birou? Embarassed Embarassed Embarassed
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
carmella

Data înscrierii: 24/Aug/2007

MesajTrimis: Vin Aug 24, 2007 5:49 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Inainte ma jucam Zuma. Mi-a trecut! Smile
Acum incerc sa invat franceza!
Sus
diana13

Data înscrierii: 04/Sep/2007

MesajTrimis: Mar Sep 04, 2007 8:41 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

eu ascult muzica pe youtube. gasesc acolo orice vreau.
Sus
durusoctavia

Data înscrierii: 06/Mar/2007
Locație: Zalau

MesajTrimis: Vin Feb 08, 2008 12:19 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Internetul... Very Happy
Sus
desyre

Data înscrierii: 23/Feb/2008
Locație: pitesti

MesajTrimis: Sâm Feb 23, 2008 3:30 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

internetul Smile desi lucrez intr-un spital si ar trebui sa imi vad de munca si nu pe internet mai intru din cand in cand. Intru rara ca mai vine managerul pe acolo si nu cred ca i-ar palcea sa ma vada ca stau pe net, ca ii iau din banda Very Happy
muzica la tv.. nu am boxe. dar si ala il deschid sau nu .. depinde de la zi la zi... precizez ca nu am propriul meu birou. inca, eu tot trag sperantza ca intr-o o sa-l am.
Sus
loreda

Data înscrierii: 05/Mar/2008
Locație: BUCURESTI

MesajTrimis: Mie Mar 05, 2008 12:18 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

[color=blue][/color][size=18][/size] Laughing
Sus
desyre

MesajTrimis: Mie Mar 05, 2008 5:59 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

loreda - ce ai vrut sa scrii?
Sus
krmen21

Data înscrierii: 03/Mar/2008
Locație: braila

MesajTrimis: Mie Mar 05, 2008 6:29 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Smile)cred ca a vrut sa insereze o imagine Rolling Eyes
Sus
desyre

MesajTrimis: Mie Mar 05, 2008 11:07 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

eu astept raspunsul ei
Sus
prostudio

Data înscrierii: 14/Iul/2011

MesajTrimis: Joi Iul 14, 2011 4:28 pm    Titlul subiectului: muzica Răspunde cu citat (quote)

Nu vad nimic rau in a asculta muzica la birou daca asta nu iti afecteaza munca si te poti concentra dar trebuie sa tii cont si de colegi daca nu esti singur in birou, poate pe unii ii deranjeaza. Atata timp cate este o muzica ambientala si este ascultata incet chiar este benefica.
Sus
cata19

Data înscrierii: 22/Iul/2011
Locație: Constanta

MesajTrimis: Sâm Iul 23, 2011 11:31 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Sigur , ca daca in acelasi timp te si concentrezi la serviciu poti sa si asculti muzica . Ai putea asculta cu castilie . Sau , cu doar o casca ca sa poti fi atenta si in jurul tau . Succes la munca:)
Sus
Anncuta

Data înscrierii: 25/Iun/2012
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Lun Iul 02, 2012 10:51 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Muzica sa fie in surdina imi place, insa "pacatul" meu la locul de munca e ca imi place sa navighez pe internet, aiurea:)
Sus
Corina13
Vizitator

MesajTrimis: Mie Aug 15, 2012 1:22 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

eu iubesc sa ascult muzica la munca pentru ca altfel nu ma pot concentra si inafara de asta nu-mi place sa asist la discutiile celorlalti
Sus
Mirela13
Vizitator

MesajTrimis: Mie Aug 22, 2012 12:13 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

daca nu ascult muzica la munca incep sa ma enervez rau de tot si asa mai bn stau si ascult muzica
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Locul de muncă Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
TopFeminin.ro