forumforumfelicitarihoroscop

FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

VERGETURI PE PICIOARE
Du-te la pagina 1, 2  Următoare

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Îngrijirea corpului
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Ranga Gabriela

Data înscrierii: 03/Iul/2007
Locație: Cluj-Napoca

MesajTrimis: Mar Iul 03, 2007 1:13 pm    Titlul subiectului: VERGETURI PE PICIOARE Răspunde cu citat (quote)

Dragile mele dragi ce bine ca existati pe acest forum Razz
Am o intrebare MARE
Dupa cele doua sarcini mi-au aparut vergeturi pe picioare mai bine zis acele panze de vinisoare subtiri mai ales pe partea de sus.Cu ce le-as putea macar estompa daca nu trata? Am vazut in ultimul catalog de la avon un produs cu acesta destinatie dar e un piculet cam scump.Ce stiti de el isi merita banii sau astept URGENT de la voi sfaturi.
PUSI!PA!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Ranga Gabriela

MesajTrimis: Mie Iul 04, 2007 10:29 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Rolling Eyes NU E NIMENI PE FORUM .....
CE SFATURI IMI DATI DRAGELOR?????
PUSI!PA!
Sus
Catalina
Site Admin

Data înscrierii: 26/Feb/2006

MesajTrimis: Mie Iul 04, 2007 11:15 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Buna! Din cate am mai citit eu, pentru vergeturi sunt foarte bune toate cremele anticelulitice ...chiar si cele mai ieftine de la firmele romanesti...
Si uleiul de catina si cremele pe baza de galbenele ar avea un efect bun...
Sus
tweedy

Data înscrierii: 08/Iul/2007

MesajTrimis: Dum Iul 08, 2007 10:22 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Nu te sfatuiesc sa cumperi acel produs de la Avon pentru ca sigur nu-si merita banii si nu va diminua nici o vergetura.Sigurul produs de care a, auzit si sunt aproape sigura ca ar fi eficient ar fi Crema anticelulita si antivergeturi cu iedera de la Ardes - 1000 ml, Lei 180
Este cam scumpa dar si gramajul este foarte mare deci se merita.Si am auzit atatea cazuri fericite de utilizare a acestei creme, de asta zik ca merita sa incerci.
Sus
Ranga Gabriela

MesajTrimis: Lun Iul 09, 2007 11:07 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

ms ms de idee.
pusi!pa!
Sus
diana-design

Data înscrierii: 16/Mar/2008

MesajTrimis: Mar Mar 18, 2008 4:39 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

gabriela vinisoarele de care zici tu cred ca sunt capilare sparte care nu stiu cum se trateaza. cat despre vergeturi, am si eu dar trebuie sa ma obisnuiesc cu ele pentru ca nu se trateaza decat chirurgical Sad creme am mai incercat si eu dar nu prea dau rezultate, nu se merita sa dai banii pe cine stie ce creme scumpe
Sus
krmen21

Data înscrierii: 03/Mar/2008
Locație: braila

MesajTrimis: Mar Mar 18, 2008 4:44 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

asta zic si eu.vergeturile necesita interventie chirurgicala,nu tot felul de creme care nu au nici un efect,decat mai putini bani in portofel!Smile)
Sus
desyre

Data înscrierii: 23/Feb/2008
Locație: pitesti

MesajTrimis: Mar Mar 18, 2008 8:26 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

cred ca o data sau mai tarziu, tot vom avea vergeturi. si zi bine merci ca sunt pe picioare, daca erau pe maini, pe sani ce mai ziceai?
nu te poti impotrivi naturii.
Sus
krmen21

MesajTrimis: Mar Mar 18, 2008 8:28 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

da,sper sa nu am prea curand.as muri de tristete.eu tin f mult la aspectul fizic si nu mi-ar pica deloc bine.
Sus
desyre

MesajTrimis: Mar Mar 18, 2008 8:32 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

nimanui nu i-ar pica. totul depinde de structura genetica. de ce a pus Dumnezeu la fiecare.
Sus
krmen21

MesajTrimis: Mar Mar 18, 2008 9:00 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

da,oare de ce trebuie sa existe asemenea lucruri rele?Sad(
Sus
desyre

MesajTrimis: Mie Mar 19, 2008 11:47 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

ca sa invatzam sa apreciem lucrurile frumoase.
Sus
krmen21

MesajTrimis: Joi Mar 20, 2008 12:00 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

numai ca nici asa nu stim sa le apreciem...
Sus
desyre

MesajTrimis: Joi Mar 20, 2008 12:26 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

invatzam cand dam de ceasul mortii . Acum mi-am adus amite de o boala la barbati, de varice scrotale..se rezolva prin operatie, asa ca stati linistite ca si ei au preobleme, nu doar noi.
Sus
krmen21

MesajTrimis: Joi Mar 20, 2008 4:54 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

dar totusi cred ca noi suntem cele care suferim mai mult,cel putin fizic
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Îngrijirea corpului Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina 1, 2  Următoare
Pagina 1 din 2

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
TopFeminin.ro