forumforumfelicitarihoroscop

FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Spune nu celulitei
Du-te la pagina 1, 2, 3  Următoare

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Anti-celulită
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
lumi-41

Data înscrierii: 21/Iun/2007

MesajTrimis: Joi Iun 21, 2007 8:22 pm    Titlul subiectului: Spune nu celulitei Răspunde cu citat (quote)

nu cred ca se poate scapa de celulita fara efort. trebuie sa facem sport si sa mancam rational.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Oana

Data înscrierii: 21/Noi/2006
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Lun Iun 25, 2007 9:17 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

asa e, insa se mai aude ca prin electrostimulare si impachetari cu nu stiu ce mai scapi de ea oarecum, nu stiu prea multe, o sa fac si eu niste sedinte de electrostimulare si o sa iti mai scriu dupa. pupici
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
carmella

Data înscrierii: 24/Aug/2007

MesajTrimis: Vin Aug 24, 2007 5:47 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Eu va recomand exercitiile cu Power-plate! Am vazut ca dau rezultate. Nu fac minuni, dar mi se pare ca functioneaza mai bine decit orice alt tip de antrenament! Cel putin la mine! Si nici nu dureaza decit 10 minute!
Sus
Sabb

MesajTrimis: Vin Aug 31, 2007 3:31 pm    Titlul subiectului: power plate Răspunde cu citat (quote)

chiar dau Very Happy a observat pana si prietenul meu!! (si stiti cat de greu observa barbatii Laughing ) si cel mai fain e ca nu obosesc... stau putin la vibratii si gata Cool prietenul e super incantat Twisted Evil
Sus
diana13

Data înscrierii: 04/Sep/2007

MesajTrimis: Mar Sep 04, 2007 8:51 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

unde gasesc si eu power plate?
Sus
Sabb

MesajTrimis: Mar Sep 04, 2007 2:21 pm    Titlul subiectului: power plate Răspunde cu citat (quote)

daca te referi la saloane, sunt 2 in bucuresti: La Fresca (pe stirbei voda 27, et 3, ap 3) si Sunshine Club (sos nordului 94C)

mai erau cateva in tara parca la iasi, timisoara si brasov... dar nu stiu exact adresele
Sus
vanessa_r

Data înscrierii: 05/Sep/2007

MesajTrimis: Mie Sep 05, 2007 10:44 am    Titlul subiectului: power plate Răspunde cu citat (quote)

Sabb, uite aici:

Iasi - Noblesse, b-dul Socola, nr. 206A-208, Centrul de Afaceri Granit, etajul 8
Brasov - Wellness by Tiffany, str. Balcescu nr. 25
Timisoara - Extrem, str. Miorita nr. 8
Sus
lavinia

Data înscrierii: 06/Sep/2007

MesajTrimis: Joi Sep 06, 2007 5:11 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Sad vreau si eu sa scap de celulita ma puteti ajuta?
Sus
vanessa_r

MesajTrimis: Mar Sep 11, 2007 10:02 am    Titlul subiectului: pt lavinia Răspunde cu citat (quote)

lavinia, ia incearca si tu power plate Very Happy deja suntem 3 fete cucuiete pe acest topic care se declara multumite de aparat Laughing lasand gluma la o parte, eu asa am scapat de celulita
Sus
vanessa_r

MesajTrimis: Lun Oct 22, 2007 11:43 am    Titlul subiectului: romancele noastre Răspunde cu citat (quote)

am vazut ca mai nou si romancele noastre vor sa arate ca la hollywood... mai exact alexandra ungureanu si analia selis (daca se poate numi romanca), cele care au declarat ca prefera power plate oricarei alte metode de slabit
Sus
desyre

Data înscrierii: 23/Feb/2008
Locație: pitesti

MesajTrimis: Joi Mar 06, 2008 6:49 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Sabb - cati ani are pr tau ?
si-a cumparat cineva power plate? sau il folositi doar cand va duceti la salon?
Sus
krmen21

Data înscrierii: 03/Mar/2008
Locație: braila

MesajTrimis: Joi Mar 06, 2008 7:47 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

am observat ca aproape toate saloanele de infrumusetare au power plate.oare o fi asa bun?
Sus
desyre

MesajTrimis: Vin Mar 07, 2008 12:27 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

nu l-am incercat.. dar in pit nu stiu daca au asa ceva... provincie...
Sus
krmen21

Data înscrierii: 03/Mar/2008
Locație: braila

MesajTrimis: Vin Mar 07, 2008 12:29 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

eu stiu un salon,aici,in is,unde au power plate si as incerca si eu,dar e cam scump:(30 ron-10 min
Sus
desyre

MesajTrimis: Vin Mar 07, 2008 12:34 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

poate au si in pit ,dar eu nu stiu..
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Anti-celulită Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina 1, 2, 3  Următoare
Pagina 1 din 3

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
TopFeminin.ro