forumforumfelicitarihoroscop

FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Dieta

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Diete
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
iolanda_soros-kovacs

Data înscrierii: 29/Mai/2007
Locație: Cluj-Napoca

MesajTrimis: Mar Mai 29, 2007 12:34 pm    Titlul subiectului: Dieta Răspunde cu citat (quote)

Surprised Buna ziua, Ma prezint ca o persoana noua in clubul dvs.Am ceva de intrebat.Sunt disperata.M-am operat la institutul de cercetari de cance din Cluj si 2 ani totul a fost OK.Apoi am inceput sa iau in kg. la inceput cate un pic, dar acum am ajuns la 95 kg.Sunt ca un mastrodontel si nu-mi convine.Nici picioarele nu ma mai tin, sa nu mai vorbesc de haine mereu noi sa cele care erau bune cu 2 luni in urma acum nu-s. Situatia este exasperanta. Daca aveti idei si stiti ce as putea face?Scrieti-mi pe e-mail sau pe forum efectiv Sad Sad
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
elisheba

Data înscrierii: 13/Iun/2007
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mie Iun 13, 2007 10:40 am    Titlul subiectului: informatii Răspunde cu citat (quote)

Buna ziua,

Am nevoie de mai multe informatii cu privire la dvs: grupa sanguina, inaltime, kilograme actuale.
Sper sa va pot ajuta cu un regim disociat pe grupe sanguine.
Eu am folosit un astfel de regim si este foarte eficient, si mai ales se mananca fara restrictii de cantitate.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Nessie

Data înscrierii: 26/Mar/2007

MesajTrimis: Lun Iun 18, 2007 10:52 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Informatiile oferite nu sunt suficiente cum a zis si elisheba.
Care e motivul kilogramelor in plus? Ce si cat mancati intr-o zi? Ce activitate fizica realizati?
Sus
Oana

Data înscrierii: 21/Noi/2006
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Vin Mar 14, 2008 10:09 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

iolanda, nu ne mai dai niciun detaliu? s-au scris multe tiput\ri de diete pe acest forum, insa ar fi bine sa ne dai detalii ca sa stim ce si cum!
Sus
desyre

Data înscrierii: 23/Feb/2008
Locație: pitesti

MesajTrimis: Sâm Mar 15, 2008 1:34 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

nu cred ca va mai revenii pe site, a trecut un an de la mesajul ei si nu a mai dat nici un semn.
Sus
krmen21

Data înscrierii: 03/Mar/2008
Locație: braila

MesajTrimis: Joi Mar 20, 2008 11:36 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

probabil ca s-a retras
Sus
desyre

Data înscrierii: 23/Feb/2008
Locație: pitesti

MesajTrimis: Vin Mar 21, 2008 5:05 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

alt sub inchis Smile
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Diete Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
TopFeminin.ro