forumforumfelicitarihoroscop

FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

imi plac copiii

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Tinere mămici
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
girl_in_love

Data înscrierii: 04/Mai/2007

MesajTrimis: Vin Mai 04, 2007 3:17 pm    Titlul subiectului: imi plac copiii Răspunde cu citat (quote)

deabia astept sa fiu insarcinata...in viitorul apropiat...sa il simt cum creste in pantecele meu..cum da din picioruse..cred ca asta e cea mai mare implinire ca femeie..nu?ma emotionez inca de pe acum..vreau o fetita...asta mi-am dorit de cand sunt mica...dar orice ar fi..sanatos sa fie si voinic/a... Rolling Eyes Smile Rolling Eyes Rolling Eyes
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Kasandra

Data înscrierii: 08/Dec/2007

MesajTrimis: Sâm Dec 08, 2007 5:04 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Buna!Iti doresc sa ai parte cat mai curand de ceea ce-ti doresti...un bbl in burtica,nu conteaza sexul,cred ca cel mai important este sa fie sanatos,il vei iubi oricum,indiferent daca-i fetita sau baietel!Eu am 2 copilasi,o fetita de 8 ani si un baietel de 3...sunt centrul universului meu,chiar nu mi-as vedea viata fara ei,cred ca o femeie se simte cu adevarat implinita doar dupa ce da nastere unui copil!
Pup si sa auzim de bine!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
durusoctavia

Data înscrierii: 06/Mar/2007
Locație: Zalau

MesajTrimis: Lun Ian 21, 2008 9:08 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Salut girl_in_love. Eu sunt deja insarcinata. Sunt in luna a saptea deci mai este putin pana ne vom putea tine in brate mica noastra minune. E un sentiment extraordinar si nu cred ca exista ceva asemenator pe lumea asta. Asa ca iti doresc bafta si sa ne auzim sanatoase.
Sus
desyre

Data înscrierii: 23/Feb/2008
Locație: pitesti

MesajTrimis: Vin Mar 07, 2008 1:07 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

durusoctavia, ai nascut? ce e? cum il/o cheama?
apropo, tu cati ani ai ?
Sus
lauraneacsu

Data înscrierii: 12/Mai/2008
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Mar Mai 13, 2008 9:37 pm    Titlul subiectului: laura neacsu Răspunde cu citat (quote)

este tare frumos sa ai macar unu mai ales sa fie fata
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
maria125

Data înscrierii: 08/Feb/2011

MesajTrimis: Mar Feb 08, 2011 3:13 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

E intr-adevar un sentiment minunat sa ai copii, indiferent de sex. E frumos sa-i vezi cum cresc sub ochii tai si cum invata lucruri noi in fiecare zi.
Sus
Corina13
Vizitator

MesajTrimis: Mie Aug 15, 2012 1:22 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

am avut un moment cand ma gandeam si eu cum va fi dar acum nu-mi mai doresc...
Sus
Bianca91
Vizitator

MesajTrimis: Lun Aug 27, 2012 3:23 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ador copiii :X si imi doresc atat de mult 2 gemeni fata si baiat Very Happy Alessya si Brian .. hehe Very Happy doar k am 21 ani si tre sa mai astept putintel ... pana atunci.. ma bucur de copilasii prietenilor mei Smile)
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Tinere mămici Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
TopFeminin.ro