forumforumfelicitarihoroscop

FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Este bine?

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Locul de muncă
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Cristina L
Vizitator

MesajTrimis: Mie Apr 19, 2006 11:14 am    Titlul subiectului: Este bine? Răspunde cu citat (quote)

Lucrez la o firma, unde mie mi-ar place ce fac, insa colectivul nu-mi place deloc. Ce-mi recomandati: sa mai stau sau nu? Este bine pe deoparte sa mai stau pt.ca imi pot face masterul, dar pe de alta parte nu vreau sa ajung o stresata din cauza colegilor (unii colegi)
Sus
Catalina
Site Admin

Data înscrierii: 26/Feb/2006

MesajTrimis: Joi Apr 20, 2006 5:16 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Eu cred ca e foarte bine daca faci ceea ce-ti place. Cat despre colegi incearca sa-i ignori atunci cand sunt nesuferiti si sa ai o relatie strict profesionala. Mult succes cu masterul!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
alina
Vizitator

MesajTrimis: Vin Apr 21, 2006 6:08 pm    Titlul subiectului: ce fac?? Răspunde cu citat (quote)

Rezista!!! Sa nu crezi ca in alta parte ar fi mai usor. Trebuie sa-ti vezi interesul( daca iti place cu adevarat ce faci)! Si cand ai problema masteratului rezolvata si ai si ceva experienta, poti decide... Succes!!!
Sus
durusoctavia

Data înscrierii: 06/Mar/2007
Locație: Zalau

MesajTrimis: Mie Mar 07, 2007 8:34 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Din experienta acumulata pot sa iti spun ca la orice loc de munca exista oameni cu care nu te poti intelege. Nu esti nici prima nici ultima care se plange din cauza colegilor. Eu consider ca e foarte important sa faci ceea ce iti place. Cat despre colegi incearca sa ii ignori. Daca nu lasi sa te afecteze nu te afecta. Totul depinde de tine, de atitudinea ta. Succes!
Sus
Oana

Data înscrierii: 21/Noi/2006
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Vin Mar 30, 2007 10:47 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

va multumesc pentru sustinere, acum am un alt loc de munca unde ma simt mult mai bine, si imi voi termina si masterul cu bine, adica de aici am mai multa liniste si libertate decat in partea unde eram, unde nu prea se mai putea pleca la facultate asa cum fusese la inceput, plus colegii.... care lasau de dorit (exceptie o singura colega - care a plecat si ea imediat Very Happy si l-a lasat pe "sefu'" singur Very Happy Very Happy Very Happy).
va pup

PS: Cristina L eram tot eu, la inceputul discutiilor pe acest forum
Sus
desyre

Data înscrierii: 23/Feb/2008
Locație: pitesti

MesajTrimis: Sâm Feb 23, 2008 3:32 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

tu crezi ca o sa te intelegi vre-odata cu toti colegii? asta niciodata..
acum depinde de tine, de cat derezistenta esti si cu ce fel de persoane esti obijnuita sa lucrezi, sa iti imparti timpul, orele
Sus
durusoctavia

Data înscrierii: 06/Mar/2007
Locație: Zalau

MesajTrimis: Vin Feb 29, 2008 11:19 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

E bine ca ti-ai gasit un alt loc de munca. felicitari si ma bucur ca te simti mai bine la noul loc de munca
Sus
desyre

MesajTrimis: Vin Feb 29, 2008 4:17 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

cine si-a gasit un nou loc de munca? ca eu nu vad asta scris pe nicaieri ori imi scapa... dar totusi ... nu vad unde scrie
sau durusoctavia la cine te referi, ca Cristina L nu a mai postat nimic in afara de primul post, a deschis acest sub si atat
Sus
desyre

MesajTrimis: Vin Feb 29, 2008 4:19 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Very Happy acum am vazut ca Cristina L = Oana
scuze.. dar daca nu e acelasi utilizator.. nu e vina mea Smile
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Locul de muncă Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
TopFeminin.ro