forumforumfelicitarihoroscop

FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Dieta

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Nutriție
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Oana L
Vizitator

MesajTrimis: Mie Apr 19, 2006 10:31 am    Titlul subiectului: Dieta Răspunde cu citat (quote)

As vrea sa stiu care alimente sunt benefice si care nu sunt, daca grupa mea de sange este AB (IV).
Sus
Catalina
Site Admin

Data înscrierii: 26/Feb/2006

MesajTrimis: Joi Apr 20, 2006 5:10 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Draga Oana L iata un articol care te intereseaza cu siguranta:
http://www.topfeminin.ro/dieta/diete/regimul+alimentar+caracteristic+grupei+sanguine+ab
Bafta! Smile
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Oana

Data înscrierii: 21/Noi/2006
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Vin Mar 16, 2007 11:48 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

merci mult! Rolling Eyes
Sus
Nessie

Data înscrierii: 26/Mar/2007

MesajTrimis: Lun Mar 26, 2007 5:26 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Oana, chiar crezi ca grupa de sange iti poate spune ce sa mananci si ce nu? Mi se pare absurd. Sad
Sus
Oana

MesajTrimis: Vin Mar 30, 2007 10:29 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Nu stiu cat conteaza ceea ce se spune de slabit prin alimentele specifice grupei sangvine, insa eram curioasa daca mi se recomanda si ceea ce imi place de fal sa mananc.
Sus
mihaelarascu

Data înscrierii: 01/Ian/2008
Locație: tg.mures

MesajTrimis: Mar Ian 01, 2008 4:45 pm    Titlul subiectului: diete Răspunde cu citat (quote)

Draga mea, nu cred ca ar trebui sa cauti o dieta adecvata grupei sanguine sau una celebra. Iti spun asta din experienta... fiecare organism are propriul sau ritm in care slabeste daca asta urmaresti. Am avut 92 kilograme Sad si in opt luni am slabit 24 kilograme, fara sa ma ingras timp de ani de zile. Acum, de cateva luni am nascut si am 86kg (nu chiar 92). Urmeaza sa reancep acelasi program pentru a reveni la 68 sau chiar mai putin si daca vrei pot sa iti dau cateva sfaturi Very Happy. Cu simpatie,
Sus
Oana

MesajTrimis: Lun Feb 18, 2008 6:19 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

da, de ce nu, cum ai reusit si in primul rand felicitari!
Sus
cyril

Data înscrierii: 07/Sep/2008

MesajTrimis: Dum Sep 07, 2008 10:08 am    Titlul subiectului: Indulcitor revolutionar Răspunde cu citat (quote)

Mai nou in Romania, a aparut indulcitorul 100 % natural, "TAGATESSE", cu multiple beneficii. detalii fara-gluten.ro . Are doar 1,5Kcal/g si se pot prepara orice dulce.
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Nutriție Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
TopFeminin.ro