forumforumfelicitarihoroscop

FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Ce parere aveti despre parul pubian?
Du-te la pagina 1, 2, 3, 4, 5  Următoare

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Viața în doi
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
amorela
Vizitator

MesajTrimis: Mar Apr 04, 2006 6:30 pm    Titlul subiectului: Ce parere aveti despre parul pubian? Răspunde cu citat (quote)

Parul pubian. Il tundem sau nu? Pro si contra!
Are cineva ceva de spus?
Sus
mihaela
Vizitator

MesajTrimis: Lun Apr 10, 2006 9:23 pm    Titlul subiectului: parul pubian Răspunde cu citat (quote)

parul pubian e bine sa fie cat mai tuns intro forma sau alta, cu model sau nu (zero)
Sus
Vizitator

MesajTrimis: Lun Apr 17, 2006 3:04 pm    Titlul subiectului: Re: parul pubian Răspunde cu citat (quote)

mihaela a scris:

parul pubian e bine sa fie cat mai tuns intro forma sau alta, cu model sau nu (zero)
Laughing
Sus
anca
Vizitator

MesajTrimis: Mie Apr 19, 2006 5:07 pm    Titlul subiectului: Re: Ce parere aveti despre parul pubian? Răspunde cu citat (quote)

amorela a scris:
Parul pubian. Il tundem sau nu? Pro si contra!
Are cineva ceva de spus?

Normal ca il facem sa dispara intr-un fel sau altul!Yo ma epilez complet...Si ma simt foarte bine!Np voi nu va deranjeaza parul pubian al partenerei/partenerului?
Va sfatuiesc,din proprie experienta,sa il indepartati........ Cool
Sus
ALINA
Vizitator

MesajTrimis: Vin Apr 21, 2006 6:01 pm    Titlul subiectului: PARUL PUBIAN Răspunde cu citat (quote)

Tunde-l!!!Este igienic, comod dar lasa si ceva... ca pentru sexul opus este ...excitant Laughing
Sus
cristina
Vizitator

MesajTrimis: Vin Mai 12, 2006 12:12 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

categoric fara!
Sus
Vizitator

MesajTrimis: Vin Iun 09, 2006 10:25 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Subscriu. Fara!
Sus
Oana L
Vizitator

MesajTrimis: Vin Aug 11, 2006 3:12 pm    Titlul subiectului: Parul pubian Răspunde cu citat (quote)

Sunt perfect de acord ca trebuie indepartat. Fie partial fie total, asta depinde de tine si de persoana iubita.
Sus
Natalia
Vizitator

MesajTrimis: Vin Aug 18, 2006 8:00 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Da trebuie tuns mie mi s-a zis de la obraz ca nu suporta mai lung de zero cm Very Happy dar a avut surpriza peste cateva secunda sa ma gaseasca nuda Laughing
deci eu zic ca pe nimeni nu ar deranja un zero igenic ci mai degraba o pufoaica ascunsa in chilotei
Sus
vickyiony

Data înscrierii: 10/Ian/2007

MesajTrimis: Joi Ian 11, 2007 12:17 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

catergoric zero Wink
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
dr_psy

Data înscrierii: 15/Feb/2007
Locație: Braila

MesajTrimis: Joi Feb 15, 2007 6:38 pm    Titlul subiectului: Pentru ce sa'l tund? Răspunde cu citat (quote)

Da ce' vrea sex cu o fetita sau cu o femeie? Daca as fi hirsuta, poate, dar asa... E super! E sexi! E minunat! Twisted Evil
Sus
Simoniqe26

Data înscrierii: 01/Mar/2007

MesajTrimis: Joi Mar 01, 2007 8:07 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ce metode folositi pt indepartarea parului pubian? eu am folosit epilatorul si m-am ales numai cu necazuri,par crescut sub piele ,iritatii, acum folosesc aparatul de ras, o data la 3 zile, si tot ma irit, ce sa fac?
Sus
Zapacita

Data înscrierii: 03/Mar/2007

MesajTrimis: Sâm Mar 03, 2007 9:56 pm    Titlul subiectului: parul pubian inlaturat dar nu tot.... Răspunde cu citat (quote)

cred ca trebuie inlaturat dar nu de tot chiar fiindca dupa aia pot fi iritatii care sunt de prisos:P il inlaturi pina cind simti ca gata ca se simte stim noi.....dar sal lasi asa e anormal ca si tie iti devine deja enervant:P
avec plaisir , "je"
by zapac|ta
Sus
ro

Data înscrierii: 24/Mar/2007

MesajTrimis: Sâm Mar 24, 2007 3:32 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

eu sunt de parere ca mai ales vara nu prea are ce cauta.
Sus
girl_in_love

Data înscrierii: 04/Mai/2007

MesajTrimis: Vin Mai 04, 2007 3:12 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

eu il dau jos de tot..dar mi-ar place sa fac un model ceva haios Laughing Smile))care sa il surprinda pe EL...ce imi sugerati...voi ce modele aveti..sau cum obisnuiti sa va radeati? Very Happy
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Viața în doi Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina 1, 2, 3, 4, 5  Următoare
Pagina 1 din 5

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
TopFeminin.ro