forumforumfelicitarihoroscop

FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

botox pentru laba gastii

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Îngrijirea feței
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
ioanai

Data înscrierii: 26/Mai/2011

MesajTrimis: Joi Mai 26, 2011 3:41 pm    Titlul subiectului: botox pentru laba gastii Răspunde cu citat (quote)

Very Happy
am 32 de ani si am gasit in sfarsit remediul pentru ridurile din jurul ochilor. popular se numesc laba gastii.
am incercat niste creme speciale de-a lungul anilor, insa nu cu un efect vizibil. asa ca am mers la medicul estetician, asta dupa ce l-am vazut la un matinal pe kanal d.
vreau sa va spun ca acul cu care s-a injectat este foarte mic, nu am simtit dureri, iar efectul a aparut dupa 6-7 zile. sunt incantata si fericita ca am scapat de ele . clinica se numeste luxury aesthetics.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Ginger

Data înscrierii: 24/Mai/2011

MesajTrimis: Joi Mai 26, 2011 10:24 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

suna bine, poate poti sa ne trimiti si cateva poze daca esti draguta? Very Happy
Sus
ioanai

MesajTrimis: Mar Mai 31, 2011 5:16 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ginger a scris:
suna bine, poate poti sa ne trimiti si cateva poze daca esti draguta? Very Happy

ginger, gingeras, vb profei de romana din liceu, asa ne alinta Smile)
cu mare drag insa nu am poze inainte, asta inseamna sa cer medicului, pe mail, pozele. daca ai cum, te sfatuiesc sa dai o fuga pana la cabinet si sa vezi o multime exemple, nu ai ce pierde, consultatia e gratuita!
Sus
lilicavlase

Data înscrierii: 02/Iun/2011

MesajTrimis: Joi Iun 02, 2011 2:20 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

@Ginger, poti sa spui un pret, te rooog, ma intereseaza si pe mine, am 26 de ani si deja am inceput sa fac riduri Sad
Sus
ioanai

MesajTrimis: Joi Iun 02, 2011 5:21 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

lilicavlase a scris:
@Ginger, poti sa spui un pret, te rooog, ma intereseaza si pe mine, am 26 de ani si deja am inceput sa fac riduri Sad

eu stiu ca am platit pentru 1 zona 120 euro. este foarte bine ca si pret, fa si tu un exercitiu si vezi cat te costa cremele si oricum nu au efect imediat. suna si tu sa vezi. aaaa si toate cele 3 zone sunt 300 euro. va pupacesc.
Sus
lilicavlase

Data înscrierii: 02/Iun/2011

MesajTrimis: Sâm Iun 04, 2011 1:01 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

@ioanai
Multumesc mult pentru raspuns, ma apuc acum sa pun banul in pusculita, am ceva de adunat Rolling Eyes, dar sper ca in final va merita investitia, oricum o sa sun, poate e necesara o vizita inainte sa vad si recomandarile celor de acolo.
Sus
ioanai

MesajTrimis: Mar Iun 07, 2011 1:27 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

lilicavlase a scris:
@ioanai
Multumesc mult pentru raspuns, ma apuc acum sa pun banul in pusculita, am ceva de adunat Rolling Eyes, dar sper ca in final va merita investitia, oricum o sa sun, poate e necesara o vizita inainte sa vad si recomandarile celor de acolo.

@lilicavlase
nu ai pt ce, ma bucur daca te-am ajutat. eh, nu e chiar asa de scump, merita. plus ca e vb de noi, nu? mergi si vezi ca au consultatia gratuita, vezi despre ce e vb si ce poti face! te pup!
Sus
paulaj

Data înscrierii: 16/Iun/2011

MesajTrimis: Joi Iun 16, 2011 8:46 am    Titlul subiectului: daa Răspunde cu citat (quote)

Intr-adevar, botoxul este solutia perfecta pentru eliminarea ridurilor. Ma bucur ca si la noi a inceput sa se foloseasca astfel de tratament. Eu sunt plecata de cativa ani in Canada, iar aici, cel putin in zona Toronto sunt o multime de clinici de cosmetica. Eu mi-am gasit o clinica cu doctori foarte buni, poate una dintre cele mai bune clinici de botox Toronto, unde merg periodic pentru a-mi reimprospata look-ul:)
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Îngrijirea feței Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
TopFeminin.ro