forumforumfelicitarihoroscop

FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

contra transpiratiei

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Îngrijirea corpului
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
jasminpopescu

Data înscrierii: 24/Mai/2011

MesajTrimis: Mar Mai 24, 2011 7:10 pm    Titlul subiectului: contra transpiratiei Răspunde cu citat (quote)

Embarassed pentru transpiratie am incercat micropicaturile cu botox. am deja 5 zile de la tratament si vreau sa va spun ca sunt foarte multumita si nu c redeam ca va da roade. ma bucur nespus! cred ca voi scapa si de petele acelea care se formeaza pe haine, niste pete insuportabile. recomand cu incredere clinica luxury aesthetics! a, si mama merge maine sa isi faca o injectie cu acid hialuronic pentru cearcane. abia astept sa vad rezultatul!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Ginger

MesajTrimis: Mar Mai 24, 2011 7:52 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ce ma bucur ca am gasit acest post, am tot cautat alte forumuri de discutie pe acest subiect si nu prea am gasit. Am gasit pagina clinicii si o sa sun maine pentru programare. De dr Iancu am auzit lucruri bune pana acum. Chiar vreau sa scap de neplacerea de a-mi reimprospata deodorantul la 3-4 ore.

Multumesc jasmine! Very Happy
Sus
predeteanuc

Data înscrierii: 21/Iun/2011

MesajTrimis: Mar Iun 21, 2011 2:55 pm    Titlul subiectului: Re: contra transpiratiei Răspunde cu citat (quote)

jasminpopescu a scris:
Embarassed pentru transpiratie am incercat micropicaturile cu botox. am deja 5 zile de la tratament si vreau sa va spun ca sunt foarte multumita si nu c redeam ca va da roade. ma bucur nespus! cred ca voi scapa si de petele acelea care se formeaza pe haine, niste pete insuportabile. recomand cu incredere clinica luxury aesthetics! a, si mama merge maine sa isi faca o injectie cu acid hialuronic pentru cearcane. abia astept sa vad rezultatul!

Wow, nu pot sa cred, chiar ai reusit?
Si eu am problema asta, si ma deranjeaza si la talpi. Am acasa cateva deodorante luate din strainatate, chiar foarte scumpe, dar cred ca pielea deja s-a obisnuit.
Nu stiu ce sa fac, as suna si eu pentru o consultatie.
Oricum, mersi de postare! E folositoare.
Sus
jasminpopescu

MesajTrimis: Mie Iun 22, 2011 4:22 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

buna,
revin cu vesti bune dupa tratamentele facute la cabinet. cred ca si eu sunt norocoasa, dar si medicul are experienta, pricepere si rabdare. sunt incantata. am zis ca trebuie sa testez pe propria piele, curiosii astia!! Smile)
Sus
ioanaandone

Data înscrierii: 09/Apr/2012

MesajTrimis: Vin Apr 27, 2012 10:58 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Hei! De ce nu incercati mai bine sa gasiti un deodorant natural care sa isi faca treaba bine si sa scapati astfel de transpiratie. Eu una nu sunt de acord cu astfel de metode, plus ca deodorantul pe care il folosesc acum e foarte, foarte bun! Se numeste Citrus si e de la Weleda. Inainte ajunsesem si eu sa fiu disperata de mirosul de transpiratie, dar acum pot sa va spun ca nu mai am nici cea mai mica problema. Are in compozitie ingrediente 100% naturale si miroase foarte dragut, a citrice. Eu zic sa-l incercati!!
Sus
KamyC
Vizitator

MesajTrimis: Mie Iul 11, 2012 12:03 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

nici eu nu sunt de acord cu aceste artificii, dar ma gandesc ca nu toate persoanele reusesc sa scape de efectele negative ale corpului prin modalitati sanatoase.
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Îngrijirea corpului Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
TopFeminin.ro