forumforumfelicitarihoroscop

FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

sani mici
Du-te la pagina 1, 2  Următoare

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Sâni
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Anna

Data înscrierii: 22/Mar/2011

MesajTrimis: Mar Mar 22, 2011 12:05 pm    Titlul subiectului: sani mici Răspunde cu citat (quote)

Fettelor..cred k am sanii km mici...cum fac sa creascaaa?:S Very Happy multumesc anticipat
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
mirunaalex

Data înscrierii: 20/Mai/2011

MesajTrimis: Vin Mai 20, 2011 10:05 am    Titlul subiectului: Re: sani mici Răspunde cu citat (quote)

Anna a scris:
Fettelor..cred k am sanii km mici...cum fac sa creascaaa?:S Very Happy multumesc anticipat

anna,

te-ai gandit la o metoda anume? daca ai sanii mici, incearca sa folosesti macrolane... e un fel de acid hialuronic... tine cam vreo 2-3 ani si vezi cum te obisnuiesti. apoi daca iti place iti poti face niste implanturi ok ca si marime. eu asa am procedat la medicul iancu morad, iar clinica se numeste luxury aesthetics.
Sus
mirelaiones

Data înscrierii: 29/Apr/2011

MesajTrimis: Mar Iul 19, 2011 5:14 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Buna, fetelor! Nu stiu cum e la voi, dar eu eram foarte frustrata ca nu aveam deloc sani, eram blana aproape. Si acum doua luni mi-am facut un implant cu silicon la dr. Calin Dobos, recunoscutul medic estetician. vreau sa va spun ca am facut initial o marire de buze cu acid hialuronic... am vrut sa vad cum este si pana la urma am trecut la tratamentul permanent... mi-am marit buza superioara... tratamentul cu ulei medical de silicon se face la 1 luna, are rolul de a stimula colagenul propriu si sa ofere volum, plus ca e natural... Dupa ce am urmat aceasta procedura, fiindca am fost foarte multumita, am zis sa-mi pun si silicoane si sunt mandra de alegerea facuta. poate ne intalnim pe la cabinetul dl dr.!
Sus
cata19

Data înscrierii: 22/Iul/2011
Locație: Constanta

MesajTrimis: Vin Iul 22, 2011 11:25 pm    Titlul subiectului: Sanii mici Răspunde cu citat (quote)

Intradevar , sanii mici sunt o problema pentru unele fete . Eu cred , ca si sanii mici sunt frumosi.. Ganditi-va ca sunt multe vedete cu sanii mici dar care sunt frumoase , si sunt celebre Very Happy . Oricum implanturile sunt o buna alegere . Ai grija insa ce doctor alegi Smile . [/b]
Sus
ioanai

Data înscrierii: 26/Mai/2011

MesajTrimis: Mar Aug 09, 2011 12:36 pm    Titlul subiectului: sani frumosi Răspunde cu citat (quote)

buna !

este important sa:
- te cunosti f bine pe tine insati
- sa alegi un medic bun si cu renume
- sa faci toate analizele

cat despre metoda, ce sa zic, depinde de ceea ce iti doresti. fie implant de bun simt, fie gelul/acidul hialuronic macrolane. ia amploare si la noi in romania.
am auzit, nu am facut aceatsa interventie, ca este ok si ca nu simti decat o usoara febra musculara. anestezia se face local, in zona sanilor .. si cam atat! aaa, si o usoara medicamentatie siiiiiii sa nu uitam de corsetul pe care trebuie sa il porti o perioada de cateva zile (daca iti faci implanturi.. 2-luni).
oricum, medicul e in masura sa iti spuna cel mai exact cum sta treaba in ambele cazuri. Smile
Sus
cristianlay

Data înscrierii: 31/Aug/2011
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Joi Sep 01, 2011 12:11 am    Titlul subiectului: Re: Sanii mici Răspunde cu citat (quote)

cata19 a scris:
Intradevar , sanii mici sunt o problema pentru unele fete . Eu cred , ca si sanii mici sunt frumosi.. Ganditi-va ca sunt multe vedete cu sanii mici dar care sunt frumoase , si sunt celebre Very Happy . Oricum implanturile sunt o buna alegere . Ai grija insa ce doctor alegi Smile . [/b]

Daca pentru partenerul de viata nu este o problema, de ce ar fi pentru ele ? Daca partenerului de viata nu-i convine ca sunt prea mici, se poate inlocui partenerul cu unul care stie sa aprecieze. Este si mai comod, si mai eficient fara sa mai cheltui bani ...
Sus
stefanica
Vizitator

MesajTrimis: Lun Iun 25, 2012 8:36 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

lasa-i asa cum ti i-a dat Dumnezeu!
Sus
Andreea99
Vizitator

MesajTrimis: Mie Aug 22, 2012 3:23 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Si eu ii am mici.. si ? asta e .. decat sa ii am imensi sa imi atarne peste buric.... sunt multumita de ei asa cum sunt Smile plus ca iubitul meu ma incurajeaza mereu ca lui ii plac asa mici cat sa-i cuprinda cu mana Smile) Very Happy
Sus
Anca01
Vizitator

MesajTrimis: Mie Aug 29, 2012 12:52 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

nu stiu cum e la restu lumii,eu i-am avut mai micuti,dar acum au inceput sa creasca si nu mai sunt un copil...iubitul meu e multumit ca de fiecare data cand ma vede gaseste ceva mai mult decat stia el:)(precizez ca nu fac nimic pentru a se mari...doar ii masez din cand in cand la baie:d)
Sus
mirunaalex

MesajTrimis: Mie Sep 05, 2012 8:34 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

neata,

a trecut mai bine de un an de la interventie. sunt foarte bine, am fost la toate consultatiile de dupa interventia cu gelul macrolane. sanii au inceput sa arate mai bine sdupa vreo 3 luni. asta si datorita corsetului purtat. ce sa zic, am fost un pacient cuminte si tind catre un implant mamar.
nu stiu cum sta treaba sa iti creasca sanii de la mama natura cand ai o varsta. orice e posibil,eu nu am fost atat de norocoasa Smile
Sus
mirunaalex

MesajTrimis: Vin Oct 05, 2012 10:33 am    Titlul subiectului: Re: sani frumosi Răspunde cu citat (quote)

ioanai a scris:
buna !

este important sa:
- te cunosti f bine pe tine insati
- sa alegi un medic bun si cu renume
- sa faci toate analizele

cat despre metoda, ce sa zic, depinde de ceea ce iti doresti. fie implant de bun simt, fie gelul/acidul hialuronic macrolane. ia amploare si la noi in romania.
am auzit, nu am facut aceatsa interventie, ca este ok si ca nu simti decat o usoara febra musculara. anestezia se face local, in zona sanilor .. si cam atat! aaa, si o usoara medicamentatie siiiiiii sa nu uitam de corsetul pe care trebuie sa il porti o perioada de cateva zile (daca iti faci implanturi.. 2-luni).
oricum, medicul e in masura sa iti spuna cel mai exact cum sta treaba in ambele cazuri. Smile

ai facut si tu aceeasi interventie la domnul doctor iancu morad?
Sus
georgi980

Data înscrierii: 07/Iun/2013

MesajTrimis: Vin Iun 07, 2013 10:41 am    Titlul subiectului: Marirea sanilor Răspunde cu citat (quote)

Eu am reusit sa-mi maresc dimensiunile sanilor dupa un tratament de 6 luni cu un supliment numit Breastfast. In cazul meu a functionat destul de bine tratamentul. Pe langa o marire a sanilor de aproape 1,5 cm in circumferinta am observat si o ridicare a lor si parca au alta fermitate. Partea cea mai faina la produsele astea e ca sunt facute din plante si ca nu mi-au provocat efecte adverse!
Sus
sabina11

Data înscrierii: 08/Iul/2013

MesajTrimis: Lun Iul 08, 2013 3:42 pm    Titlul subiectului: Marirea sanilor Răspunde cu citat (quote)

Am auzit si eu despre suplimentele Breastfast ca ar functiona, dar nu am incercat pana in prezent nici un fel de suplimente pt marirea sanilor!
Sus
georgi980

Data înscrierii: 07/Iun/2013

MesajTrimis: Mie Iul 31, 2013 2:14 pm    Titlul subiectului: Marirea sanilor Răspunde cu citat (quote)

Adevarul e ca in Romania lumea e mai sceptica la astfel de metode, desi prin vestul Europei sunt folosite cu succes de foarte mult timp. La urma urmei fiecare persoana e libera sa aleaga ce e mai bine pentru corpul ei.
Mie suplimentul de care am zis nu mi-a provocat efecte adverse si m-a ajutat sa-mi rezolv o problema!
Sus
adelina10

Data înscrierii: 13/Aug/2013

MesajTrimis: Mar Aug 13, 2013 11:54 am    Titlul subiectului: Marirea sanilor Răspunde cu citat (quote)

Lumea e destul de sceptica la noi, pentru ca nu de putine ori s-au trezit ca nu au primit produsele dupa ce au comandat online. Dar acum treburile s-au mai schimbat, exista tot felul de garantii pe sit-urile de pe care cumperi. Referitor la produsul de cresterea sanilor despre care discutati, am luat si eu o cutie acum o saptamna si pana acum nici un rezultat!Poate e prea devreme!
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Sâni Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina 1, 2  Următoare
Pagina 1 din 2

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
TopFeminin.ro