forumforumfelicitarihoroscop

FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Vedete bine/prost imbracate

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Vedete
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
maria1205

Data înscrierii: 25/Feb/2011

MesajTrimis: Vin Feb 25, 2011 3:45 pm    Titlul subiectului: Vedete bine/prost imbracate Răspunde cu citat (quote)

Va propun un topic nou despre vedete. Dati-va cu parerea in legatura cu modul in care se imbraca vedetele noastre.

Cine si de ce va place?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
pantoficustil

Data înscrierii: 12/Oct/2011

MesajTrimis: Sâm Oct 15, 2011 2:38 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Sincer preferata mea este Selena Gomez...iar din romania cea mai tare este cu siguranta Antonnia... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Sus
raluca90

Data înscrierii: 12/Mai/2012

MesajTrimis: Sâm Mai 12, 2012 11:06 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Din strainatate,preferata mea este Jessica Alba,iar din Romania,clar Antonia!
Sus
SidoniaC
Vizitator

MesajTrimis: Vin Iun 15, 2012 9:43 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Imi place despre johnny depp, dar ca si vestimentatie nu exceleleaza. Mai imi place de robert downey jkunior, din toate punctele de vedere!!! e prea genial omul!!
Sus
delia03
Vizitator

MesajTrimis: Lun Iun 18, 2012 11:15 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Victoria Beckam:X
Sus
Bianca
Vizitator

MesajTrimis: Joi Aug 02, 2012 2:07 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

sunt vedete care se imbraca bine si nu prea.fiecare are momente cand nu prea are inspiratie cu ce sa se imbrace.nu as putea sa fac un top in momentul asta.
Sus
Carmen02
Vizitator

MesajTrimis: Lun Aug 06, 2012 7:53 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Antonia cu siguranta..are un stil vesel si placut!
Sus
Andreea15
Vizitator

MesajTrimis: Mie Aug 08, 2012 1:45 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cele mai multe se imbraca ingrozitor... nu stiu cum de nu se pun deloc in valoare.. mai ales, vedete fiind.....
Sus
Izabela1
Vizitator

MesajTrimis: Joi Aug 09, 2012 11:59 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Asta depinde de fiecare vedeta in parte,nu stiu ce sa zic ca si asa nu prea ma uit eu la tv sau sa ma interesez de vedete...fiecare cu treaba lui
Sus
Flory20
Vizitator

MesajTrimis: Vin Aug 10, 2012 8:19 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Imi place de Antonia....de Raluka...de Andra...imi par niste femei simple cu gusturi bune!Smile
Sus
Amira15
Vizitator

MesajTrimis: Vin Aug 10, 2012 12:52 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Intr-adevar, unele vedete sunt dezastruase Smile))
Sus
Roberta01
Vizitator

MesajTrimis: Joi Aug 30, 2012 10:22 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

oricine are momentel cand se imbraca bine si cand se imbraca prost.nu poti critica o persoana ca a avut o zi neinspirata
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului TopFeminin.ro -> Vedete Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
TopFeminin.ro